Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33éves pasi azt mondta nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33éves pasi azt mondta nekem hogy ő barátságból tud szerelembe esni csak, mert elötte ismernie kell a másikat, hogy meg szeresse meg szokja és meg nyíljon neki, ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem ez a fiú, de a munkahelyén sok lány barátja vagy haverja van, és nem tudom tudnék-e benne bízni, hogy el szeretnék-e tőlem ha ő így müködik, vagy tudna-e hűséges lenni hozzám.


Ti mit gondoltak arról ha valaki így müködik?


2021. ápr. 15. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok. Nem is ment soha, hogy menjünk, randizzunk, ismerjük meg egymást. Az ilyenekből mindig is csak valami laza rövid járogatás lett. Elhalt érdektelenség miatt. Részemről.

Olyan tudott igazán megtetszeni, akit már ismertem.

2021. ápr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is alapos ismeretség kell.
2021. ápr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is alaposan meg kell ismernem a másikat.
2021. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó a logikád, hiszen nem ezen múlik, hogy megcsal-e.

Ebben az esetben a barátai közt lehet rivális, más esetben viszont bárki lehetne rivális.


A pasi csak annyit mondott, hogy idegennel nem kezd kapcsolatba, nem azt, hogy szerelmes minden barátjába.

2021. ápr. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar hogy állandóan nőgyűrűben van, akkor ne is kezdj ki vele. Ez nem fog változni csak mert kapcsolatban lesz. Állandóan féltékeny lennél, ő meg nem értené, hiszen tudtad ezt előre.
2021. ápr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Velem is többször előfordult már. Nálunk férfiaknál gyakoribb az ilyesmi, mert nekünk a személyiség fontosabb, mint a külső.
2021. ápr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tehát szinte minden pasi ilyen?
2021. ápr. 16. 08:40
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Igen a gyakorin megmondja egy ember, hogy milyen minden férfi.
2021. ápr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden férfi ilyen. Én pont ismerkedek egy 32 éves férfival, alig ismerjük egymást, olyan lelkes, meg kb úgy beszél rólam, mint valamicsodalényről. Már már irodalmian fogalmaz szerelemes mondatokat. Nekem ez sok és ijesztő. Alig ismerjük egymást egy hónapja. Mindenki más habitusú és tempóban kezd kötődni.


32N

2021. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez két külön kérdés.

Nem tudom, hogy egy vadidegen emberbe miként lehetnék szerelmes?

Max szexuális vàgy lehet.


Dolgoztam már 28 nő között. Szó sem volt semmiféle szexuális lehetőségről. Bennem se vetődött fel, de olyan sok meg úgyis erősebben kontrollálja egymást mint engem a feleségem.

2021. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!