Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy pasi haverkodásból, barátságból írogat?

Figyelt kérdés

Eddig mindig azon a véleményen voltam, hogy a pasik általában azért írnak egy nőre mert az tetszik nekik, vagy akarnak tőle valamit.

Na ennél a srácnál viszont nem tudom. Időközönként rám ír, néha sokat beszélünk, de többnyire rövidebb mondatokat. De ha pl 1 hétig nem írunk, akkor ő a kezdeményező és valamivel rám ír. Szóval ő nem igényli, hogy mindennap beszéljünk, de 1 héten egyszer egy nagyot biztosan.

Nem tudom mit akar... talizni nem hívott el, udvarolni nem udvaról, nem bókolgat úgy kimondottan.. van barátnője is igazából. De így fogalmam sincs mit akat. Létezik, hogy semmi szándék nincs benne?


2017. aug. 30. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet be akarnak venni harmadiknak.
2017. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, az "online" barátaim nagy része lány volt, akivel beszélgettem életem folyamán. :D
2017. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár nővel írogattam, volt akivel évekig. Soha nem azért, hogy akarjak tőlük bármit is. Ettől függetlenül, volt mikor hosszabb általános beszélgetés, érzésekbe ment át.
2017. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Létezik.


Szeretek online beszélgetni, nemtől függetlenül. Ha van

egy közös téma, illetve megismeri egyik ember a másikat,

akkor teljesen normális kapcsolatot lehet kialakítani on-

line is. Van olyan ismerősöm, akivel soha nem találkoztam,

pedig már lassan 20 éve ismerjük egymást.

2017. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van hát. Nekem feleségem van, de több lánnyal is rendszeresen csetelek, nem azért, mert bármit is akarnék tőlük, egyszerűen csak szeretek beszélgetni emberekkel, van közös témánk, miért ne?
2017. aug. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!