Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen a nők miért várják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a nők miért várják el a kreatív nyitó üzentetet, mikor maguk is kreatívtalanokat írnak?

Figyelt kérdés

Eddig ahányszor rám írt nő tinderen, mindegyik kreatívtalan volt. Szia, hogy vagy? Vagy csak sima emoji. És még sorolhatnám.


Érdekes ... Elvárások vannak, de ők sem olyanokat írnak, amit ők elvárnak a másik nemtől.


Meg nem tetszik ez az érzés, hogy kb fél órát kell gondolkodnom egy üzeneten, mert már akkora a léc még a legcsúnyább nőnél is, hogy ha egy szó nem stimmel akkor jön az unmatch 1 perc alatt.


Annyi frusztrált nő van ezen az alkalmazáson, hogy az hihetetlen. Süt róluk a frusztráltság, amikor kicsit magukba kellene nézni és az igényeket lejjebb venni és nem azért sírni állandóan, hogy nincs normális férfi. Ja meg persze a likeok miatt felfújt egót kicsit visszavenni.


Persze ezzel szemben férfiként, ha csak dugni akarsz akkor unmatch, ha hétköznapi beszélgetést próbálnál kezdeményezni, komoly kapcsolat miatt akkor is unmatch, mert unalmas vagy ...


De a legjobb az egészben, amikor én szívok az miatt, mert neki volt egy rossz tapasztalata a múltban férfival... most őszintén kinek nem volt? Úgy tesznek mint ha csak a nők lennének kiszolgáltatva a csúnya gonosz férfiaknak, meg nem úgy nézett ki mint a képen, meg felesége van és közbe félre akar dugni és még sorolhatnám ... Drága csillag azért kellene a három szavas válaszok helyett kommunikálni a másikkal és akkor kiderülnének ilyen dolgok.


Csak felidegesítettem magam ezen a f@s hulladék alkalmazáson :D


A fejlesztők meg röhögnek az egészen, nekik dől a lóvé ez a lényeg. Az egész alkalmazás a profitra van optimalizálva, nem arra hogy te társat találjál.


Remélem ide is jön egy komment hogy X ismerőse ott találta meg élete szerelmét és már az ötödik gyerek van úton, stb. stb... :D Mindenhol van egy ilyen sztori. Nyilván ez azt jelenti, hogy ez az átlagos és elvárt kimenetel a tinderen.


2021. ápr. 19. 20:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
44%

A tinder önbecsülésmegsemmisitésre alkalmas, az egoboost illúzió is ehhez vezet. Egyetlen kérdést hagy maga után mindig: Miért nem kellek neki?

Ebben mindenki a saját sztoriját láthatja.

2021. ápr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
32%

"Ha valaki nem úgy ugrál, ahogy te szeretnéd, attól nem lesz sem irracionális"

Senkinek sem kell ugrálnia. Nem tom miről beszélsz.

2021. ápr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%
A Tindert nem kell túl komolyan venni. Nem AZ OPCIÓ, hanem EGY OPCIÓ, ami mellett érdemes más helyeken is keresgélni és a nagy számok törvénye alapján idővel meglesz a normális nő is. (Feltéve, hogy te sem egy inkompetens alak.) Egyébként nagyon kevés nő ír rá férfira, szóval nem tudom, miért nem te kezdeményezel inkább. Nekem csomó pasim megmondta, hogy instant kiábrándultak volna belőlem, ha én nyomulok, úgyhogy SOHA nem írtam rá senkire. Egyébként Tinderen nem is lett párom, a való életben meg könnyedén, úgyhogy ne várj tőle sokat! :) Ennyit tudok mondani, meg, hogy tedd kicsit rendbe magad, ne legyél frusztrált! És akkor majd idővel lesz nő is. Pl.: baráti társaság, munkahely révén sokan találnak párt, ha nyitnak a szórakozóhelyek ott is lehet ismerkedni.
2021. ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
31%

A frusztráltságod zavarbaejtő. Az az igazság, hogy egy "szia", "szia, mi újság", vagy "szia hercegnő" kezdésekre egy értelmes ember nem akar válaszolni.

Hogy megadjam az esélyt, minden sziázóra visszaköszönök egy sziát, aztán izzadjon, ha akar valamit.


Le lehet pontozni, de nehogymár egy talpraesett férfinak nehezére essen kettő mondatot kinyögni a másik felé, ha akar tőle valamit.

Szülök, mosok, főzök, takarítok, sz*pok, cserébe ennyi szerintem beleférhet :D Ja, meg dolgozom is!

Van, aki társat próbál keresni tinderen, de én az egész oldalt intelligenciateszthez kötném, mert a hatalmas százalékú sutyerákság miatt olyan ruppótlan, amilyen.

2021. ápr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
36%

Hogy megadjam az esélyt, minden sziázóra visszaköszönök egy sziát, aztán izzadjon, ha akar valamit.

Nehogymár egy talpraesett nőnek nehezére essen kettő mondatot kinyögni a másik felé, ha akar tőle valamit.

Javitok, mosok, főzök, takarítok, nyalok, cserébe ennyi szerintem beleférhet :D Ja, meg dolgozom is!

Van, aki társat próbál keresni tinderen, de én az egész oldalt intelligenciateszthez kötném, mert a hatalmas százalékú szociális inkopetencia miatt olyan nyomorult, amilyen.


Bocsi :)

2021. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
63%
Nekem még az is nagy kedvencem mikor írja a csaj a kérdést h hogyan kell egy pasinak azt mondani h szia? 🤣
2021. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
37%

15!


Nem teljesen értem a válaszod. Mégis miért nem várhatja el egy nő, hogy egy sziánál mélyebben induljon el a beszélgetés?


Én tényleg úgy gondolom, hogy nőként ellátok egy háztartásban, egy férj mellett mindent, ami szükséges, neki elegendő dolgozni csak. Természetesen jól esik, ha segít, de nem úgy állok neki egy kapcsolatnak, hogy a pali mossa a bugyimat és csomagoljon nekem ebédet.


Tényleg az az elvárás, hogy a lány recsegjen oda, hogy szia, szimpi vagy nagyon? Vagy hogy tinderesen frappáns legyek: Szia szexi srác! Adott négy lány: 1, fejjel lefelé aludt egy éjjel a fotelben. 2, belehajtott egy buszmegállóba mert telefonozott, 3, kevés barátja van. 4, van 4 lyukas foga. Milyen sorrendben randiznál velük?


Majd az első randira én vigyek neki egy bőrt, vagy valamit?

Ez nem szociális inkopmetencia szerintem.

Nem vagyok annyira feminista, hogy ne Essen jól nő létemre, ha nem nekem kell nyomulni.

2021. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
53%
Bort, bocsi, és essen kis e-vel. Telefonról írtam.
2021. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
23%
Nekem mind1, hozzám túl egyszerű vagy ugyhogy nem is akarok válaszolni :D
2021. ápr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Leszarjak a kreatív üzenetet, ha jól nézel ki.
2021. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!