Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen a nők miért várják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a nők miért várják el a kreatív nyitó üzentetet, mikor maguk is kreatívtalanokat írnak?

Figyelt kérdés

Eddig ahányszor rám írt nő tinderen, mindegyik kreatívtalan volt. Szia, hogy vagy? Vagy csak sima emoji. És még sorolhatnám.


Érdekes ... Elvárások vannak, de ők sem olyanokat írnak, amit ők elvárnak a másik nemtől.


Meg nem tetszik ez az érzés, hogy kb fél órát kell gondolkodnom egy üzeneten, mert már akkora a léc még a legcsúnyább nőnél is, hogy ha egy szó nem stimmel akkor jön az unmatch 1 perc alatt.


Annyi frusztrált nő van ezen az alkalmazáson, hogy az hihetetlen. Süt róluk a frusztráltság, amikor kicsit magukba kellene nézni és az igényeket lejjebb venni és nem azért sírni állandóan, hogy nincs normális férfi. Ja meg persze a likeok miatt felfújt egót kicsit visszavenni.


Persze ezzel szemben férfiként, ha csak dugni akarsz akkor unmatch, ha hétköznapi beszélgetést próbálnál kezdeményezni, komoly kapcsolat miatt akkor is unmatch, mert unalmas vagy ...


De a legjobb az egészben, amikor én szívok az miatt, mert neki volt egy rossz tapasztalata a múltban férfival... most őszintén kinek nem volt? Úgy tesznek mint ha csak a nők lennének kiszolgáltatva a csúnya gonosz férfiaknak, meg nem úgy nézett ki mint a képen, meg felesége van és közbe félre akar dugni és még sorolhatnám ... Drága csillag azért kellene a három szavas válaszok helyett kommunikálni a másikkal és akkor kiderülnének ilyen dolgok.


Csak felidegesítettem magam ezen a f@s hulladék alkalmazáson :D


A fejlesztők meg röhögnek az egészen, nekik dől a lóvé ez a lényeg. Az egész alkalmazás a profitra van optimalizálva, nem arra hogy te társat találjál.


Remélem ide is jön egy komment hogy X ismerőse ott találta meg élete szerelmét és már az ötödik gyerek van úton, stb. stb... :D Mindenhol van egy ilyen sztori. Nyilván ez azt jelenti, hogy ez az átlagos és elvárt kimenetel a tinderen.


2021. ápr. 19. 20:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
33%
Kreativitás...ennyi kell a Tinder-re: [link]
2021. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Esetleg nem uyganazok a nők írnak rád, akik elvárják ezt. A nőkmegy homogén halmaz. Még mindig nem.

Amúgy ha nem tetszik a stílusuk, ne ismerkedj velük. Ennyi.


"Annyi frusztrált nő "

Te meg egy erősen frusztrált fiú vagy :D

2021. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
27%

1: Hogy írhatsz ekkora a bullshitet. Maximum a harmadik világban ilyen felszínesek a nők.


A mai nőknek a jó a személyiség kell, ami neki is van:


[link]


Neki mondjuk nincs:


[link]

2021. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Frusztrált vagyok, nem tagadom, szerintem a férfiak többsége az lesz a tindertől és a hasonló baromságoktól :D
2021. ápr. 19. 20:28
 5/24 A kérdező kommentje:

3, xD Értem hogy a kinézetre megy minden a tinderen, de akkor a nők ezt miért nem vállalják fel? Minek kell eljátszani a szűz kislányt, mint ha ők az igaz szerelmet keresnék ott?


Ez az álszentség ami nagyon fel tud idegesíteni engem.


Tényleg elismerés a kevés női %-nak akik kiírják, hogy szexet keresnek. Nem pedig a szűz@rvát játszák.

2021. ápr. 19. 20:31
 6/24 anonim ***** válasza:
36%

Senkit nem érdekel a szöveg, nem tudom ezzel miért foglalkozol :)


Csak a képek döntenek semmi más.


Senkit nem érdekel, hogy mit írsz magadról vagy hol laksz amíg nem tetszel meg a másiknak.

2021. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
11%
5: Ha beismernék, hogy a kinézetre mennek, a férfiak fellázadnának a feminista kormányok ellen és visszaállítanák a monogámiát, meg elvennék a szabad párválasztás jogát is.
2021. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%
Te csak azt szeretnéd ötöske, hogy elvegyék a szabad párválasztást. De hiába, te akkor se kellenél az általad megálmodott insta modellnek.
2021. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
32%
Teljesen egyetértek veled kérdező,ugyan ezt tapasztaltam én is,de sajnos mindenhol ez van nem csak tinderen! :(
2021. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%

#9: Ha valaki nem úgy ugrál, ahogy te szeretnéd, attól nem lesz sem irracionális, sem alsóbbrendű.

A gondolkodásod alapján inkább te vagy mindkettő. Tudod, ha a nők egy részével nem érted meg magad, az egy dolog, de hogy senkivel! Tipikusan az autopálya és a fordítva ráhajtó esete :)

2021. ápr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!