Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről, hogy ronda, túlsúlyos nőként is szinte azzal matchelsz tinderen, akivel akarsz? Szexre bárkinek jó leszel.

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 15. 13:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Ha lemész a Nagyváradon az aluljáróba, a priccsen alvó csövik téged is megdugnának, akármilyen nemű vagy - ez dicséret?
2021. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
77%
Én tulsúlyos vagyok...lehet, hogy szexre bárkinek jó vagyok, nekem viszont nem jó bárki! Es ha nem találok olyan ferfit, aki megfelel a külsővel, egzisztenciaval, belső értekekkel támasztott elvárásaimnak, akkor NEM allok le vele. Akkor jó egyedul is.
2021. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Es ha nem találok olyan ferfit, aki megfelel a külsővel, egzisztenciaval, belső értekekkel támasztott elvárásaimnak, akkor NEM allok le vele.


Hú, aztaku... micsoda elvárások

2021. ápr. 15. 13:25
 4/36 anonim ***** válasza:
43%
#2: Ha ugyanezt leírná egy férfi, akkor fél perc alatt 5 nő írna már, hogy túlsúlyosként milyen irreális elvárásai vannak és mit akar már... Azért, öröm olvasni ezt az oldalt. Tiszta asszonysutyorgó. :D
2021. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
Miért, szerinted aki kövér, annak nem számít az akarata? Valószínűleg nem fog ilyen pasit találni, de jobb egyedül, mint olyan alá feküdni, akivel nemi erőszaknak éled meg a szexet.
2021. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
91%

"Ha ugyanezt leírná egy férfi, akkor fél perc alatt 5 nő írna már, hogy túlsúlyosként milyen irreális elvárásai vannak és mit akar már..."


Férfiak mindig követelik, hogy fogadják el őket, ahogy vannak. A válaszoló csak leírta, hogy ha nem talál olyat, akkor egyedül is jó. Ilyet kevés férfi mond.

2021. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
98%
Külföldön ilyen jó pasik vannak tinderen? Nemááár :(
2021. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
31%
Pedig férfinak egyedül jobb. Kedves 6-os.
2021. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

#6: Pont erről beszéltem. Gyakorlatilag nincs olyan téma, ahol ne nyomnátok be ezeket a belemagyarázásokat, hogy a férfiak mennnnyivel rosszabbak.

Nem, a nők is pont ugyanannyira követelik, hogy fogadják el őket. Maximum nem adják lejjebb az igényeiket, mint az a bizonyos válaszoló is.

2021. ápr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
95%

#5


Találtam! Férjnél vagyok ;)

De ha nem talalt volna ilyet, akkor inkább maradok egyedül

2021. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!