Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről, hogy ronda, túlsúlyos nőként is szinte azzal matchelsz tinderen, akivel akarsz? Szexre bárkinek jó leszel.

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 15. 13:16
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
92%

"Nem, a nők is pont ugyanannyira követelik, hogy fogadják el őket."


Mindenki szeretné, hogy elfogadják őt, de ez általában azt jelenti, hogy ne kelljen vörösre festeni a hajamat meg qrvás minikben járnom, mert az nem én vagyok, meg ne kelljen mondjuk túrázni menni, mert az sem én vagyok. Ezzel szemben visszakereshetsz, hogy hány kérdés van, hogy "kövér férfinak lehet jó csaja" és mennyi van ellenkező nemekkel.


Én is voltam kövér, és nem kerestem párt - bár engem sem keresett senki -, de ha rám is fanyalodott volna valaki, nemet mondok. Mert magamnak sem tetszettem, mert magamnak sem hoztam a szintet. Igen, nekem is a helyes férfiak tetszettek minden kilóval, de nem vártam el, hogy vonzónak találják, ami ronda.

2021. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
38%

"Ezzel szemben visszakereshetsz, hogy hány kérdés van, hogy "kövér férfinak lehet jó csaja" és mennyi van ellenkező nemekkel."


Szóval keressem vissza, amikor itt is 1 kövér nő jó pasit akar és elfogadást, 1 meg meg is kapta, miközben 0 férfi írt ilyesmit? :D

Egyébként hahó, én is az oldalon vagyok ám! Pont ezért írtam, hogy mindkét nem ugyanúgy csinálja ezt.


Emésszük már meg, hogy nem jobbak mindenben a nők, hanem egy csomó dologban teljesen egyformák a férfiakkal. Mert, ma ez már a 3. kérdés, ahol a férfiak vannak lehúzva, a nők meg fel. Ez pont annyira unalmas, mint az incelek panaszkodása.

2021. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
92%

A kérdések közt keress vissza.


Nem azt mondom, hogy jobbak, azt mondom, hogy más a felfogás ebben. De ez szerintem nem tudatos. És ugye az elvárások is közrejátszanak. Az a csúnya kövér nő is többet tesz a külsejéért, mint a csúnya kövér pasi.


De szerintem te nem erről beszélsz. Én arról, hogy a két nem közt van egy felfogásbeli különbség. Pl. egy férfit nem zavar, ha nem kívánják, de alá fekszenek, a nőt meg igen. De ismétlem, ez nem azt jelenti, hogy a nők jobbak, csak azt, hogy mások.

2021. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
14%

"A kérdések közt keress vissza."

Mert neked épp az kényelmes. Ugyanúgy láttam már kérdéseket nőktől is ilyen témában.


"Az a csúnya kövér nő is többet tesz a külsejéért, mint a csúnya kövér pasi."

Szintén kényelmesebb ezt gondolnod, pedig ez sincs így.


"Pl. egy férfit nem zavar, ha nem kívánják, de alá fekszenek, a nőt meg igen."

Erre már nem is igen tudok mit írni. Te egyáltalán beszélsz férfiakkal? Többségük egója úgy szétesik, ha nem kívánják, mint a huzat.


"De ismétlem, ez nem azt jelenti, hogy a nők jobbak, csak azt, hogy mások."

Nem jelenti azt, csak gyakorlatilag minden mondatod erről szól.

2021. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy kerülöm a tindert és társait. A bárki meg a csak szextől az egyedüllét sokkal jobb.
2021. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
84%
Miért mindig a tinder-rel jöttök? Ott csak felületesség van, és amúgy is csak mérni jó hogy mennyire vagy fotogén illetve, hogy a legjobb fotóid alapján mennyire vagy vonzó.
2021. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Sunshinedoll ***** válasza:
79%

Nem értem mi a baj azzal, ha egy kövér ember "jó pasit/nőt" akar.

Szíve joga, szerintem ezért senki nem érdemel szemrehányást, nem is értem mi ezzel a baj :D


Az meg, hogy valakit d-ghatónak talál pár kiéhezett Lacika, aki bármit meghágna, ami nem fut el, az nem nagy dicséret. És most nem a kövér nőket akarom leszólni, hanem arra akarok utalni, hogy vegyük már észre magunkat, hogy az hogy valaki szerint dughatók vagyunk, még nem jelenti azt, hogy az megfelelő megbecsülést fog irántunk mutatni. Itt a pasik valamiért azt hiszik, hogy onnantól kedve hogy szexelsz valakivel király vagy és minden a sínen van :D Nem értem.

Csomó nő akar alkalmi kapcsolatot, baromi könnyű ilyenre partnert találni, akinek nem megy, az balf-sz.

Komoly kapcsolatra meg ennyi édeskevés.


Szóval az első válaszoló elvárásai, hogy megbecsülés meg egzisztencia kvára nem "olyan nagy" elvárás, mint ahogy azt a kérdező itt beállítja.

2021. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
70%
én is ronda, túlsúlyos nő vagyok és minden nap szexelhetnék ha akarnék. Bocs pasik, ez van. :S
2021. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
87%
Nekem tuti nem kéne kövér nő szexre se, de biztos van akinek igen.
2021. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

13.


Az a csúnya kövér nő is többet tesz a külsejéért, mint a csúnya kövér pasi.


Ezt kifejthetnéd bővebben.

2021. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!