Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen okok miatt egyre több az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen okok miatt egyre több az incel férfi?

Figyelt kérdés

Oka elsősorban a hiányzó/hibás férfikép, pl válások, karrierista, ritkán látott apa stb. Elszigetelődés, közösségi programok és sport csapat helyett WOWozás meg CODozás.

Így aztán felnőnek, de nem válnak férfivá, nem csak a nővel való érintkezés, de általában a társadalmi kapcsolatok is nehézséget jelentenek, más területeken is sikertelenek.


Lövésük sincs a nők valódi igényeiről, de azok túl magasak, emiatt és a gonosz sikeres többi férfi miatt nincs sikerük.



2021. ápr. 19. 11:10
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
74%

"Ez is igaz, de tegyük hozzá, hogy a nők egy jó részének sincs lövése még a saját valódi igényeiről sem."


Szerintem pont az lett a divat, hogy pasik kijelentik, hogy "nem tudja a nő se, mit akar", aztán kifejti, hogy mit akar. Persze soha nem a normális dolgokat akarja, mindig az elnyomást.

2021. ápr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
ez bolond...
2021. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
68%

"Szerintem pont az lett a divat, hogy pasik kijelentik, hogy nem tudja a nő se, mit akar"

Mert sok esetben ezt tapasztaljuk a való életben és a neten is. Sok nő még csak megfogalmazni sem tudja, vagy nem meri azt, hogy valójában!!! mit akar. Körülír egy olyan férfit, akit szerinte a társadalom (és főleg a nőismerősei) ideális férfinak tartanak, aztán attól a férfitól várja el, hogy valójában ne ilyen legyen, hanem olyat, akit igazából szeretne, csak épp nem meri kimondani, mert akkor mit gondolnak róla a többiek?

2021. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
54%
Én 30 éves incel vagyok. A külsőm miatt mindig kitaszított voltam. Az általános iskolában a fiúk közösítettek ki, mert én voltam a legvéznább az osztályban, így alig volt egy két barátom. A gimnázium még rosszabb volt, mert már nem csak, hogy ki voltam közösítve, de a lány osztálytársaim is olyanok voltak, hogy csúfoltak, kiröhögtek, rendszeresen nevetség tárgya voltam. Azután vége lett a gimnazista éveknek, de később sem lett jobb az életem. A gyerekkorom végig úgy telt, hogy az apám terrorizált otthon, egyszer eltörte a csuklómat, meg kellett műteni a karomat, hogy normálisan össze tudjanak forrni a csontok. Az iskolában meg a többiek leépítették az önbizalmam és ők is, mint az apám szemetek voltak, ezért már gyerekként sokszor kívántam a saját halálom és sírtam. Most már 30 éves lettem, de sosem volt csajom, egyszer randiztam életemben egy nem túl szép lánnyal, de gondolom a külsőm miatt ő sem akart velem többször találkozni. Szóval ez van. Nem mindenkinek van szép arca, nem mindenkiből lesz menő gyerek az iskolában, nem mindenkinek jut barátnő és nem mindenki élhet boldog életet. Én már évek óta az öngyilkosságon gondolkozok és előfordult, hogy közel voltam hozzá, hogy itt hagyjam ezt a s.z.a.r világot, amiben az emberek eltapossák és gyötrik a rondább, butább, gyengébb embertársaikat.
2021. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
46%
Aki incel az erzelmileg megrekedt a tinedzser kor elejen. Az embernek van testi es lelki fejlodese. Felnottkent mar el kene engedni a gyerekkorban szocializalt viselkedesi formakat, es onallo fejlodesi utra kene lepni. Ha kell szakember segitsegevel. Akik incelek, azok gyerek is egyben. Nekik nem sikerult tovabb lepniuk, akarhany gyertyat is fujnak el a tortajukon. Meglepoen sokan hivatkoznak a gyerekkorukban elszenvedett problemakra, felnottkent. Elvileg felnottkent, teszem hozza. Ez valahol egy mentalis es egy erzelmi retardacio. Erzelmileg megrekedtek, mentalisan pedig nem kepesek feldolgozni. Lehet a szemlyisegen valtoztatni, sok es kemeny tudatos munkaval, de energiat mar nem tudnak beletenni. Az ilyen emberek nem jutnak magasra, sosem ernek el csucsokat, sodrodnak remenytelenul. Ja es varnak arra, hogy valaki megmentse oket. Hiaba. Magukon kene segiteniuk.
2021. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
31%

Amiatt van, mert a noknek irrealisan megnottek az igenyeik.


Regen hol volt elvaras a jogsi, sajat kocsi? A ferfiak regen a katonasagnal, vagy a Volan Tefunal tettek le a jogositvanyt. En pl. nem, mert a rendeszetnel toltottem a sorkatonai szolgalatomat. Polgari autosiskolaban, sajat zsebbol csak nagyon kevesen tehettek meg! Nem veletlenul hivtak ugy az olyat, hogy urvezeto. Sajat kocsi? Muhaha.... A taxisok sem sajat kocsival fuvaroztak, a Kertesz utcabol vettek fel a kocsit.



Sajat tulajdonu oroklakas? Perszepersze..... Almotokban :)


Evente 2-3-szor kulfoldi nyaralas? Maldiv-szigetek? Max. IBUSZ tarsasutazas evi 50 dollaros valutakerettel....



36F incel

2021. ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
50%
26-os. Te hol voltal 5 evvel ezelott? 10 evvel ezelott? 15 evvel ezelott hany no vart el toled kocsi, lakast, kulfoldi nyaralast? 20 evvel ezelott? Neked soha nem jott ossze az eletben semmi, ami jobb esetben, parkapcsolat szintjen, az ember eletet vegigkiseri. Ez pont az ellenkezojet jelenti annak, amit te sugallsz. Eleted soran soha nem tudtal megfelelni a minimal igenyeknek sem. Mig a ferfiak zome meg igen. Hany nalad rosszabbul kereso ferfinak van baratnoje? Hany nalad csunyabbnak? Hany nalad alacsonyabbnak? Meg a fene tudja meg mi miatt szoktal sirankozni, de arra is van biztos ellenpelda. Nem ezek akadalyozzak az ismerkedest es a partalalast. Ezek csak a te elmeleteid, a gyakorlat azt mutatja, hogy nalad rosszabb parameterekkel rendelkezo ferfiaknak is van/volt/lesz baratnojuk. Csak neked nem. A hiba a te keszulekedben van.
2021. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
Nem tudom, mennyire reális, hogy xy foci helyett codozott és az apja is ritkán ölelte meg, és most felnőtt ember létére ahelyett, hogy valami hasznosat kezdene az életével/szabadidejével és eljárna terápiára inkább a nőket utálja. Hm... Nehéz kérdés.
2021. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
8%

Amikor 2013ban enyhén túlsúlyos gyerekként kimentem fesztiválra, részegen rámásztam egy nálam sokkal csúnyább kövér lányra. Amikor ezt csináltam, meg volt lepődve, hogy hogy lehet, hogy ilyen jó pasi létemre őt választom. Én nyilván mindenféle baromságot mondtam neki, mert mindenképp el akartam veszteni a szüzességemet és hát megtörtént a sátorban.


Ma egy ennél jóval rondább nő felmegy tinderre:


[link]


És tömegesen árasztják el a boldog hosszútávú párkapcsolatot igérő ajánlatok nálam jóval sármosabb férfiaktól. Ez az oka annak, hogy egyre több incel van és lassan én is annak érzem magam, (most lesz 1000 napja, hogy nem szexeltem).

2021. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
35%

39


Es pluszban az aranyos, kedves no is olyan egoista lesz a matchektol, hogy kijelenti "te is bellhatsz a sorba". Majd amint jon egy jobb pasi, teged torol az eletebol orokre.


De nyavajogni a normalis pasi utan mindenki tud, viszont sosem az kell

2021. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!