Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen okok miatt egyre több az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen okok miatt egyre több az incel férfi?

Figyelt kérdés

Oka elsősorban a hiányzó/hibás férfikép, pl válások, karrierista, ritkán látott apa stb. Elszigetelődés, közösségi programok és sport csapat helyett WOWozás meg CODozás.

Így aztán felnőnek, de nem válnak férfivá, nem csak a nővel való érintkezés, de általában a társadalmi kapcsolatok is nehézséget jelentenek, más területeken is sikertelenek.


Lövésük sincs a nők valódi igényeiről, de azok túl magasak, emiatt és a gonosz sikeres többi férfi miatt nincs sikerük.



2021. ápr. 19. 11:10
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
83%
Én mindig is elég antiszociális lány voltam, de ennek ellenére voltak pasijaim, normális munkám van, stb, tehát szerintem ez önmagában nem lehet elég indok. Bár tény, hogy én azért próbáltam fejleszteni is magamat.
2021. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
69%
az incel hibája, hogy hülye és magára erőszakolja ezt a szót, hogy szimpátiát csikarjon ki
2021. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
72%
Nincs is egyre több incel, csak az a kevés egyre hangosabb meg most már meg tudják egymást találni a neten és tudják egymást hergelni a végtelenségig az önigazoló fszságaikkal. Kizárólag az egyén hibája ha incellé válik, érdekes módon a férfiak 99%-a nem süllyed idáig.
2021. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
5%

Az APA/FÉRFI kép bizony alap lenne. De mit vársz amikor manapság sok szülő még azt is tiltja a kamasz fiának, hogy idősebb nője legyen, pláne ha az a tanárnője? Kasztrált félhomárt nevelnek a srácokból.

Valamikor Bogart, Grant, Eastwood, Arnold volt a férfikép, most meg valami kutyaevő koreai, ilyen e: [link]

2021. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
85%
Nincs több.
2021. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
10%

Én is wowoztam meg játszok, mégis van párom szóval nem ezen múlik.


A férfikép hiány viszont valós probléma. De hát üdv a szép új feminista világban.

2021. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
93%

6


A feminizmusnak mi köze van a férfikép hiányához?

2021. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
76%

6-os és még neked van csajod? meg a tököm:D


az ilyen nyilatkozat miatt mondanám rád, hogy incel vagy

2021. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem amilyenek a magyar férfiak, olyan képet nem kéne gyerekeknek mutatni.
2021. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
45%

a 9-es sem százas...lol


(mert a magyar nők mintapolgárok mi?)

2021. ápr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!