Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen okok miatt egyre több az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen okok miatt egyre több az incel férfi?

Figyelt kérdés

Oka elsősorban a hiányzó/hibás férfikép, pl válások, karrierista, ritkán látott apa stb. Elszigetelődés, közösségi programok és sport csapat helyett WOWozás meg CODozás.

Így aztán felnőnek, de nem válnak férfivá, nem csak a nővel való érintkezés, de általában a társadalmi kapcsolatok is nehézséget jelentenek, más területeken is sikertelenek.


Lövésük sincs a nők valódi igényeiről, de azok túl magasak, emiatt és a gonosz sikeres többi férfi miatt nincs sikerük.



2021. ápr. 19. 11:10
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
8%

8# Igen van, és mint minden normális ember, ő is elítéli a szélsőséges dolgokat.


Mellesleg a nőknek nem olyan férfi kell aki bólogat mindenre, hanem akinek van véleménye, amit felvállal.

2021. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
76%
pedig elég szélsőséges voltál nyuszi.
2021. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
64%
Egy szóval nem mondtam, de férfitől mit tanulnak? Hogy kell elnyomni a másikat, kinevetni, rasszistának, homofóbnak, nőgyűlölőnek lenni. Abból aztán tényleg jó felnőttek lesznek.
2021. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
88%

Nem hiszem, hogy ezek lennének az okok.

Én is "incel" vagyok a szó eredeti jelentését alapul véve, tehát önkéntelenül vagyok cölibátusban már évek óta.

Pedig normális családban nőttem fel, apám anyám a mai napig, több, mint 30 éve együtt vannak, vannak testvéreim, mindenki diplomás, tehát mondhatni értelmiségi család vagyunk.

Mindenki dolgozik vagy tanul, nővéremnek már férje, gyereke van, húgomnak is évek óta van normális kapcsolata.

Nekem is vannak barátjaim, rengeteg haver, ismerős, eljárok elég sok helyre, de emelett kockulok is, tizen éves koromban is pl. WoWoztam, de ettől még ugyanúgy mentem haverokkal.

Dolgozom, tanultam, nem nézek ki vállalhatatlanul mégsem érdeklek senkit, mégsem tudom, hogyan kellene barátnőt találnom.

Kifejezetten antiszociálisnak sem tartom magam, persze nem vagyok a társaság közepe, de azért lehet velem beszélgetni.

2021. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
24%
egyszeruen selejtnek szulettek. par szaz eve ezeket dobaltak le a tajgetoszrol.
2021. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
16%

13


ne vedd már egy kalap alá a hülye haverjaid meg exeid, ha kérhetem. Mert amit művelsz az nettó incelség, másokat okolni a hülye tapasztalatokért és csak puffogsz ahelyett, hogy tovább lépnél. Sokkal több normális pasas van.


Amúgy a férfi a lágyságot az anyjától tanulja. Ennyi erővel simán ráhúzhatnám, hogy akkor olyan a csávó, ha az anyja XY volt.

2021. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

A 13-as miatt lesznek...

13-as ! Akkor miért a nők utálják a nőket? Pl itt is...!

2021. ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
66%

"Amúgy a férfi a lágyságot az anyjától tanulja."


Ez mekkora ostobaság. Attól tanulja, akitől látja. Hisz ha ő eltanulja, ő is az lesz, és az ő fia tőle is eltanulhatja.


Azt fejtsd már ki, miért incelség (miért önkéntelen cölibátus), ha látom, hogy a magyar társadalom, a férfiak kifejezetten nem elfogadóak, gyűlölködőek, lenézőek.

2021. ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
75%

"Akkor miért a nők utálják a nőket?"


Nem tudom, én nem ismerek ilyen nőket.


De igazad van abban, hogy sok a benyalós pick me girl.

2021. ápr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem a férfiak elfogadóbbak mint a nők. Nők saját anyjukat is gyűlölik.
2021. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!