Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl válogatós lennék?

Figyelt kérdés

2 hete tinderezek, ezalatt közel 100 like gyűlt össze, tehát nem mondhatom, hogy nincs lehetőségem választani. Nézem a listát, és elkezdem kiszűrni a következő lányokat:

- dohányzik

- szanaszét van tetoválva (1-2 még beleférne)

- egészségtelenül elhízott

- transzi

- a beállított minimum életkor alatt van 3 évvel (ilyeneket miért dob be?)

- a beállított maximum távolság felett van, kb 200 kilométerre (ilyeneket miért dob be?)

- ott van a leírásában, hogy nem keres semmiféle kapcsolatot

- már a leírása tele van helyesírási hibákkal

- ki van írva a képére a tarifa

- kamuprofil (mondjuk egy fekete kép)

- valójában férfi, férfi névvel és képpel (???)

- leírásában flegmán szerepel, hogy milyen tulajdonságú embert nem keres, és az pont rám illik

- annyira nem jön be, hogy alig állna fel rá


És máris lecsökkent a létszám 10 alattira. És még nem is válogattam aszerint, hogy ki az, aki igazán nagyon tetszene. És ez csak a látszat, beszélgetés során derülnek ám csak ki az igazi dolgok.. Szerintetek túl nagyok az elvárásaim? Kicsit úgy érzem, hogy a kicsit is szép lányok meghülyültek már abba, hogy sokan csorgatják utána a nyálukat.


2021. ápr. 18. 21:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"Mármint, hogy nem számít a frappáns kezdés inkább ezen szokott a hangsúly lenni, hogy írjon valami jó szöveget ami vicces és vagy figyelemfelkeltő."


ezt nem várhatod el senkitől, hogy pár szelfit láttán egy stand up előadást írjon valaki, amivel levesz a lábáról.


neked is kell tenni az ismerkedésbe és ha az első levél után kilőssz valakit, akkor ki tudja milyen kapcsolatot szalasztasz el.

2021. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Lett, anno, de már nem vagyunk együtt. :D

Nem tudom, én tényleg nem várok el semmit. És szerintem a legtöbb csaj se tudna példát mondani, hogy milyen kezdés az, ami "frappáns". Persze jó, ha ki tud tűnni a tömegből, de nem hiszem, hogy ez feltétlen szükséges a válaszhoz (vagyis nem kéne annak lennie, hisz attól, hogy nem tud frappánsan nyitni, még lehet nagyon jó ember..).

Én is bírom őket, meg most ez a kettő is megnevettetett, mert még nem hallottam őket, vagy nem emlékszem rá. :D De tudod másodjára is vicces, de már nem annyira, harmadjára még elmegy, de negyedjére már unalmas, huszadjára már idegesítő, hogy nincs jobb szöveg a világon?😂

2021. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Ha sebeket téptem fel akkor sajnálom, ha pedig örülsz, hogy vége akkor én is örülök:)

Igen, szerintem sem sokan tudnak mit kezdeni ezekkel a dolgokkal csak ilyen megfogalmazásban, hogy legyen frappáns. Persze lát az ember 1-2-t aztán arra azt mondja, de ha így nekiszegezel valakinek egy kérdést szerintem 90% nem tudna mit írni ha magát kellene frappáns szöveggel felszednie.


Hmm... azon gondolkoztam, hogy miért sütött ki a nap hirtelen, de így megtudtam, hogy azért mert mosolyogtál;)

Na így már tök jól is indulnék egy tinderen:D Örülök, ha sikerült egyet mosolyogni:)

" hogy nincs jobb szöveg a világon?😂" Az enyémek betaláltam legalább:D

2021. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy, köszönöm:)

Na jó, ha még nem tetted meg, akkor legyél szíves rám írni privát üzenetben, köszönöm 😂 Ha megtetted, pedig fedd fel magad😂

2021. ápr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Aki olvassa még a a beszélgetést az gyorsban leszűrve a tapasztalatokat. Írjatok csajozós szövegeket akármi van:D
2021. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezek szerintem elcsépeltek, kicsit sem személyre szólóak. Persze van amikor működik, de ilyennel több srácot láttam már elvérezni, mint nem. Inkább legyetek kreatívak.
2021. ápr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!