Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl válogatós lennék?

Figyelt kérdés

2 hete tinderezek, ezalatt közel 100 like gyűlt össze, tehát nem mondhatom, hogy nincs lehetőségem választani. Nézem a listát, és elkezdem kiszűrni a következő lányokat:

- dohányzik

- szanaszét van tetoválva (1-2 még beleférne)

- egészségtelenül elhízott

- transzi

- a beállított minimum életkor alatt van 3 évvel (ilyeneket miért dob be?)

- a beállított maximum távolság felett van, kb 200 kilométerre (ilyeneket miért dob be?)

- ott van a leírásában, hogy nem keres semmiféle kapcsolatot

- már a leírása tele van helyesírási hibákkal

- ki van írva a képére a tarifa

- kamuprofil (mondjuk egy fekete kép)

- valójában férfi, férfi névvel és képpel (???)

- leírásában flegmán szerepel, hogy milyen tulajdonságú embert nem keres, és az pont rám illik

- annyira nem jön be, hogy alig állna fel rá


És máris lecsökkent a létszám 10 alattira. És még nem is válogattam aszerint, hogy ki az, aki igazán nagyon tetszene. És ez csak a látszat, beszélgetés során derülnek ám csak ki az igazi dolgok.. Szerintetek túl nagyok az elvárásaim? Kicsit úgy érzem, hogy a kicsit is szép lányok meghülyültek már abba, hogy sokan csorgatják utána a nyálukat.


2021. ápr. 18. 21:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
Pont ez van a nőknel is!
2021. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Ha 100-ból 10 lányt megfelelőnek tartasz, az egyáltalán nem válogatosság, sőt, az még aránylag soknak mondható.
2021. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
65%

Ja ez így van.

De beindul a beszélgetés ott tényleg fel is akasztod magadat :D

Olyan flegmák, hogy a szomszéd kutyájával nem beszélek így, amikor széttépi a lábtörlőmet, mint ezek a csajok.

És nem értem mire, mikor azon kívü, hogy átlagosan, vagy annál kicsivel jobban néznek ki (nem, nem a top nők, velük match sincs...) nem tudom mit tudnak felmutatni. Jellemzően még tanulnak valami közepes szakon, vagy végzett műkörömépítők és fodrászok, keresnek havi 300 nettót és azt el is verik hó végére. Egy albérletben laknak sokszor harmadmagukkal, apu egyszer befizette őket egy görög nyaralásra, azóta az életük élménye, és havonta megosztanak onnan egy bikinis képet onnan TBT / missyou hashteggel.

2021. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, szerintem az elvárásaid teljesen rendben vannak, viszont nem biztos, hogy a tinder a legideálisabb társkereső "helyszín"...
2021. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
76%

#4

Jó lenne, mert sok a felhasználó. Csak itt is eldurrant a csajok igénye a portál pedig eléggé manipulatív (de még midnig kevésbé mint a többi kis társkereső, ami televan kamu csalogató céllal létrehozott profilokkal)

2021. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
75%
Nőként mondom, hogy fordítva ugyanez a helyzet. Arról nem is beszélve, hogy a "kiszűrt", vagy kiválasztott 10%-kal is a beszélgetés során kikopik még annak a kevés embernek is a jó része, ha nem az összes. Lehet, hogy én vagyok a szerencsétlen, de olyan férfit még nem találtam tinderen, aki ne vágta volna a képembe, hogy mekkora szerencsétlenség vagyok, hogy komoly kapcsolat reményében vagyok fent, mert ők bizony ebben a korban még csak kalandozni akarnak. Még 1-2 ember maradt, akikkel beszélni kezdtem, de ha ők is eltűnnek, törlöm magam inkább.
2021. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
84%

#6

Férfiként mondom, ha a beszélgetés abból áll, hogy én kérdezek, a nő pedig válaszolni méltóztat legfeljebb, akkor nyilván lekopik minden normális értékrenddel és önérzettel rendelkező férfi.

2021. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
75%

#7

Köszönöm a sértett észrevételed, amit rám vetítesz. De az a helyzet, hogy ezeket a "beszélgetéseket" javarészt én tartom fent, ameddig kedvem van, mert kb a mosolygós fejeken meg a visszakérdezéseken kívül egyéb reakcióra nem nagyon lehet számítani tőlük.

2021. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagy túl válogatós. A Tinderen szinte mindenki jobbra fog húzni egy dugás reményében. Nagyon kitartónak és türelmesnek kell lenned.
2021. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
#9: az megvan, hogy férfi vagyok?
2021. ápr. 18. 21:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!