Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl válogatós lennék?

Figyelt kérdés

2 hete tinderezek, ezalatt közel 100 like gyűlt össze, tehát nem mondhatom, hogy nincs lehetőségem választani. Nézem a listát, és elkezdem kiszűrni a következő lányokat:

- dohányzik

- szanaszét van tetoválva (1-2 még beleférne)

- egészségtelenül elhízott

- transzi

- a beállított minimum életkor alatt van 3 évvel (ilyeneket miért dob be?)

- a beállított maximum távolság felett van, kb 200 kilométerre (ilyeneket miért dob be?)

- ott van a leírásában, hogy nem keres semmiféle kapcsolatot

- már a leírása tele van helyesírási hibákkal

- ki van írva a képére a tarifa

- kamuprofil (mondjuk egy fekete kép)

- valójában férfi, férfi névvel és képpel (???)

- leírásában flegmán szerepel, hogy milyen tulajdonságú embert nem keres, és az pont rám illik

- annyira nem jön be, hogy alig állna fel rá


És máris lecsökkent a létszám 10 alattira. És még nem is válogattam aszerint, hogy ki az, aki igazán nagyon tetszene. És ez csak a látszat, beszélgetés során derülnek ám csak ki az igazi dolgok.. Szerintetek túl nagyok az elvárásaim? Kicsit úgy érzem, hogy a kicsit is szép lányok meghülyültek már abba, hogy sokan csorgatják utána a nyálukat.


2021. ápr. 18. 21:07
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
63%

16

Szerintem már nem olvasod, de megkérdezem.

Fiúknál ezeket mennyire nehéz teljesíteni? Úgy értem én nem látom a vetélytársakat, és fenn sem vagyok ilyen oldalon, de érdekel mi a helyzet ezeknél a szűrőknél.

Ha válaszolsz azt megköszönöm:)

2021. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

21-es: Dede, olvasom én, 16-os vagyok. :)

Elég nehéz. Amikor fent voltam (már nem vagyok, meguntam egy ideje), alig volt, aki megfelelt ezeknek a szűrőknek. Már ott megbuktak, hogy dohányoztak és vedelték az alkoholt, vagy épp írni nem tudtak.. De úgy igazán nem. Nagyon kevés srác maradt, azok pedig többnyire nem tudtak ismerkedni. Ezt úgy értem, hogy beszéltem vele fbn fél évig, de találkozóra nem mert elhívni, aztán mikor lett párom meg teljesen kiborult.. De én nem vagyok gondolatolvasó, legalább az első találkozásra hívjon el a Férfi. Illetve volt több olyan is, akivel az volt a probléma, hogy ha 10 percig nem írtam, elkezdett hisztizni meg vádolni kb 2 órás ismeretség után. :))

Nekem onnan nem lett kapcsolatom, pedig elég nyitott próbáltam lenni, úgyhogy letöröltem.

2021. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Hát kicsit olyan dögöljön meg a szomszéd tehene mentalitás, de jó tudni, hogy nem csak a lányok felé ilyen magas elvárás az a pár amit felsoroltam.

Ezt a nem mert elhívni dolgot megértem olyan értelemben, hogy ez történt viszont nekem furcsa, hogy kiakad ezek után. Én ilyen embert nem is értenék meg, hogy mire vár és ez szerintem magában elég gáz.

Én is elég nagy lúzer lennék ezek szerint mert én még úgy "nőttem fel", hogy ha valakire ráír az ember akkor beszélnek majd elköszönnek aztán megy mindenki a dolgára, de majd csak kinövöm.


Szerintem férfi oldalról se lehet jobb a tinder, sőt. Ismerősök elmondása alapján még talán rosszabb.


Szóval gyorsan összegezve jó tudni, hogy olyan elvárásokat tudtam összedobni amivel bárki szűrhet elég komolyan:)

2021. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

"vedelték az alkoholt, "


Ne is mond. Csomo no netto alkesz. Kocsmaban pozolas, borospohar puszilgatasa a nyavajgas, hogy most nem mehet pentekentent inni stb.


Nekem egy tobbdiplomas no mondta, hogy kocsmazni magyar szokas. Es en vagyok a rossz meg a selejt incel, bunko elnyomo ferfi, ha nalam kizaro ok az alkohol es magamhoz kepest realis elvaras, hogy ne igyon.


Olyan hisztik vannak ebbol, hogy azonnal torol, tilt.

2021. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

24-es: Igen, sajnos tapasztalom barátnőkön én is ezt a szokást, bár ők nem akadnak ki, ha valaki ezért "passzolja őket". Illetve azt is elfogadják, hogy én nem iszom, nem járok kocsmába, és más közös programot csinálnak velem. Lehet ezt kulturáltan is elfogadni, meg nem is, de az a saját ember szegénységi bizonyítványa.

23-as: Igen, én se értettem, szerintem vártam eleget.. Meg beszéltük többször is hogy jó lenne találkozni, de ennyiben kimerült, pedig nem lakott messze. De mindegy, ez már a múlt, csak remélem, hogy azóta több a bátorsága.:)

Sokat változik a világ, amivel én se értek egyet, de elfogadom.

Férfi oldalról annyival nehezebb, hogy teperni kell a csajokert, nőként meg annyian húznak jobbra, hogy nem tudod tartani a tempot..

2021. ápr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
63%

Piának összehozó ereje van. Elmennek piálnak, tombolnak lényegében jól érzik magukat. Nem azt mondom, hogy ne legyen ilyen, de 1-2 hetente elég 1x berúgni. Volt olyan csaj aki heti 3x rúgott be egyetem mellett, persze srácban is van ilyen biztos. Viszont ilyen tekintetben ezeknek az embereknek is megvan a társasága. Ismerősöm és a barátnője mindketten piások voltak nagyon, aztán most a csaj kezdi megunni a srác meg még folytatja vagy folytatná.


Ha a téma fel is volt hozva, akkor főleg nehéz elképzelni miért nem lépett. Ez a ti dolgotok, de ilyenkor féltékenykedni magában furcsa.


Egy olyan kérdést, ha megengedsz. Igazából te a "bőség" zavarával küzdesz. Ezekből mennyire nehéz vagy időigényes kiválogatni az embereket? Mármint egyik oldalról mint írtad a teperés sok idő, nálad pedig gondolom a válogatás. Illetve ezt hogy menedzseled vagy menedzselted? Mert ha 10 emberrel beszéltél párhuzamosan ott is már komoly figyelemmegosztás van. Vagy ennyire kiesnek sokan pár mondat után?

2021. ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Én eléggé szűröm az embereket, minden képüket megnéztem + leírást, úgyhogy elég hosszadalmas, de a legtöbb barátnőm csak kép alapján húz jobbra vagy balra. Sokan kiesnek pár mondat után, igen.. Nálatok is leesik pár mondat után, hogy folytatódhat-e hosszútávon a beszélgetés vagy nem, ugyanúgy nekünk is leesik. Aki furát írt, tele hibával, vagy csak egy sziát, annak nem válaszoltam, de aki már egy mizu?-t a végére dobott, azzal elkezdődött a beszélgetés. Nagyon kevés emberrel volt annyira jó, hogy áttértünk fb-re.
2021. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
63%

Sajnálattal olvasom ezeket, de jó megtapasztalni a másik oldal problémáit vagy legalábbis tudni róluk, hogy mik lehetnek ezek.

Nekem mindig a "szia, mizu?" az amit először hallok, hogy kb offos kezdés. Persze nem erre gondoltál mint frappáns kezdés.


A párod és a párodnak viszont összejött úgyhogy szuper és gratulálok:)

Köszönöm a válaszaidat.

2021. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Nekem nem számít a frappáns kezdés, én se tudnék frappánsan kezdeni😂 Csak kezdje el a beszélgetést, tudjak mire válaszolni, ne csak egy "szia" legyen.. eleinte arra is válaszoltam, és az én sziám után nem is válaszolt a nagy többség. meg inkább egy "szia mizu?" mint egy erőltetett "szia cica van gazdád?".

Nincs párom, de azért köszönöm :D

2021. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Akkor picit félregondoltam. Írtad, hogy lett párod arra gondoltam, hogy még most is van.

"Nekem nem számít a frappáns kezdés, én se tudnék frappánsan kezdeni" Hát te vagy szerintem az első akitől ezt olvasom. Mármint, hogy nem számít a frappáns kezdés inkább ezen szokott a hangsúly lenni, hogy írjon valami jó szöveget ami vicces és vagy figyelemfelkeltő.


Én bírom ezeket a "csajozós szövegeket", bár nem nekem szólnak és én se tudnék ilyenre mit írni, meg ami 1x új az nem lesz 100. alkalomra is az ezt is megértem:)

"Nem tudsz véletlenül lélegeztetni? Elállt tőled a lélegzetem"

"Nem vagy véletlenül boszorkány? Teljesen elvarázsoltál"

2021. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!