Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Feleségem direkt hagytam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem direkt hagytam hogy elhízzon, még a sütiket is hordtam neki, így legalább biztos velem marad mindig.Van még olyan aki hasonlóan csinált feleségével?

Figyelt kérdés

Tudom nem szép dolog, de ez van.Egyik ismerősöm is ezt csinálta.Én 10 évvel ezelőtt kifogtam egy elég jó nőt.Tudtam hogy nem mindig maradna velem.gyorsan lett gyerek, voltak hullámvölgyek, és tudtam hogy meg kell fognom.Rengeteg édességet ettünk, azóta hízott +30 kg.így is szexi, de szegénykémnek az önbecsülése alig van.Ha akar sportolni menni, mindig mondom hogy ne menjen, elég a házimunka így is jól néz ki.De tudom azért mondja mert szeretne változtatni magán.

Ismertek ilyen házasságokat ahol ilyen szitu van?

Amúgy jól megvagyunk, de így egymáshoz vagyunk kötve, ezzel a testalkattal biztos nem fog ismerkedni.

Ha hiányzik a régi teste előveszem a régi képeket, és tudom hogy milyen nőt sikerült megfognom.

40F

Feleségem 38N


2021. ápr. 18. 14:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen marhaságot életemben nem olvastam még. De szerintem a nejednek alapvetően nem volt valami nagy önbizalma, ha leállt egy ilyen önbizalomhiányos ciki csávóval, mint amilyen te vagy. Aztán meg fel is hízlalta magát bánatában, hogy egy szintre kerülhessen veled. De a csinos nők némi plusz kilókkal is elég jól tudnak kinézni, úgyhogy megszívod ha jön egy pali, aki a töltött galambokat szereti. Te meg elképesztően lúzer vagy, hogy ahelyett, hogy felnőttél volna a nődhöz a régi képeire rejszolsz. Sírnom kell ettől, télleg remélem hogy kamu.
2021. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
89%
Direkt kockáztatni valaki egészségi állapotát nem normális dolog.
2021. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
84%
LOL mekkora kamu :DDD
2021. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
40%
Én férjem ezt csinálta. Én most már fogytam 30kg ő meg felhívott 150kgra. Csak az volt a baj, hogy rám koveren is kacsingattak. Viszont egészségügyi dolgok miatt nem megy tovább illetve ahogy viselkedik velem.rájöttem hogy ezzel akart magához lancolni
2021. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
77%

Nem lehetett egy eszes csinos nő ha hozzad ment! Egy ilyen béna lúzerhez.


Majd jön egy fiatal fuckboy aztán lecserél.

2021. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy igaz-e, de kiváló módszer. :)

Csak akkor becsüld is meg ezt a nőt!

2021. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!