Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom a volt feleségével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom a volt feleségével használt lagzis ruháját akarja felvenni a közös karácsonyi fotózásunkon. Ez rendben van?

Figyelt kérdés

Párom már elvált, együtt élünk 5 éve, van közös házunk, gyerekünk. Megyünk majd karácsonyi fotózásra, erre felpróbált egy öltönyt majd nagy mosollyal az arcán megjegyezte, hogy ez a lagzis öltönye és ő ezt venné fel a közös családi fotózásunkra.

Rosszul esett azért is, mert miért ebbe akar jönni amikor más nőhöz való emlékek kötik hozzá és azért is mert engem nem akar elvenni.

Aztán megjegyeztem neki, hogy én akkor meg felveszem a régi esküvői ruhámat. Nem érti miért vagyok kiakadva és szerinte velem van a baj, hogy ezen megsértődök.

Szerintetek?


2020. dec. 5. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

A férfiak és az öltönyük :)

Én nem csinálnék belőle ekkora ügyet. A férfiak csináltatnak egy öltönyt a gimis ballagásra, és abban

Érettségiznek

Diplomáznak

Mennek a Józsi esküvőjére

A Kati esküvőjére

A saját esküvőjükre

A lányuk szalagavatójára

Az apjuk temetésére

A saját válásukra

Végül az öltönyben temetik el őket.

2020. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem csinálnék belőle ügyet.
2020. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is 1 öltönyöm van, de igen, van 3 darab, piszkosul drágák voltak, minőségi anyagból, méretre csináltatva, és csak azért nem fogok venni egy újat, mert fotózás van. Ez nem a Zarában veszek egy eldobható ruhát 5000-ért kategória.
2020. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért volt rá büszke, mert még nem hízta ki. De ha van 25 öltönye a szekrényben, mondd meg neki, hogy jobban örülnél, ha másikat választana.
2020. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ffinak 1-2 öltönye van. Én se foglalkoznék vele. Már bocs de a f**ka is volt más nőben az nem zavar?
2020. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Butasag ezen veszekedni az én paromnak 2 öltönye van egy szürke és egy fekete....

Ha van neki sok akkor ne azt válassza de így.... 😀

2020. dec. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez nem ügy.

(Férjemnek amúgy volt egy öltönye, amikor összejöttünk. Akkor rábeszéltem egy másikra, az indok a gyerekei konfirmációja volt. Abban is esküdtünk, mármint az volt rajta, és abban ment a szülei, volt apósa temetésére. Aztán eltelt 15 év, apámat temettük, akkor kellett egy új öltöny, mert azt biza kihízta. Ezt horda apu temetésén, lányunk ballagásán, lányunk esküvőjén.)

Szóval tényleg jól írta 1-es.

Kérdező, ne csinálj ebből gondot, tényleg ne:)

2020. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem, ez csak egy öltöny. Te akkor ezek szerint kidobod az összes ruhádat amikben az exeiddel randiztál?
2020. dec. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!