Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Feleségem direkt hagytam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem direkt hagytam hogy elhízzon, még a sütiket is hordtam neki, így legalább biztos velem marad mindig.Van még olyan aki hasonlóan csinált feleségével?

Figyelt kérdés

Tudom nem szép dolog, de ez van.Egyik ismerősöm is ezt csinálta.Én 10 évvel ezelőtt kifogtam egy elég jó nőt.Tudtam hogy nem mindig maradna velem.gyorsan lett gyerek, voltak hullámvölgyek, és tudtam hogy meg kell fognom.Rengeteg édességet ettünk, azóta hízott +30 kg.így is szexi, de szegénykémnek az önbecsülése alig van.Ha akar sportolni menni, mindig mondom hogy ne menjen, elég a házimunka így is jól néz ki.De tudom azért mondja mert szeretne változtatni magán.

Ismertek ilyen házasságokat ahol ilyen szitu van?

Amúgy jól megvagyunk, de így egymáshoz vagyunk kötve, ezzel a testalkattal biztos nem fog ismerkedni.

Ha hiányzik a régi teste előveszem a régi képeket, és tudom hogy milyen nőt sikerült megfognom.

40F

Feleségem 38N


2021. ápr. 18. 14:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Ez ugye csak troll kérdés?
2021. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Visszanyalhat a fagyi, ha képbe kerül egy olyan pasi, aki duci nőket szereti. Ha az alacsony az önbizalma, könnyebben fog engedni annak, aki rlhalmizta bókokkal.
2021. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Ennél szánalmasabbat és kicsinyesebbet szerintem még nem hallottam. Ennyire nem bírod elviselni a saját semmiségedet?


Jó, nyilván troll kérdés, de mennyire kell még a gondolathoz is szánalmasnak lenni?

2021. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Bókolni én is szoktam neki, ezért mondom mindig ne menjen sportolni mert így is jól néz ki.

de látom mikor végignéz magán a tükörben nem akarja elhinni amit mondok neki.

2021. ápr. 18. 14:32
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
A külsejéért jöttél össze vele, ami már a múlt és most a régi képekbe vagy szerelmes?! Ez hülyeség.
2021. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Képekről csak eszembe jut, ha lefogyna megint olyan lenne mint 10 éve, és biztos körberajonganá minden fiatalabb pasi, mert fiatalos külseje van még így is.

Sajnos ismerősi körömben volt ezért válás, mert bekavart valami fiatal gyerek.

2021. ápr. 18. 14:35
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hű, benned sincs egy szikrányi önbizalom.
2021. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
És ha korán meghal a túlsúly miatt?
2021. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

38 éves.

Még anyukája is él.

Nem beteges család.Szoktunk járni évente kivizsgálásokra, doki annyit mondott neki, kicsit próbáljon meg vigyázni a súlyára.

2021. ápr. 18. 14:39
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

#1

Igen, csak egy vasárnapi troll.

2021. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!