Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt sok csaj miért nem képes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oneswfanboy kérdése:

Itt sok csaj miért nem képes, vissza írni ha privát üzenetbe írok neki? Pl ő írt rám (mert egy kiírt kérdésre válaszoltam) gondoltam vissza írok neki, de nem kaptam semmi választ. Ez már elég sokszor előfordult nekem itt... Más is jár így amúgy?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 21:10
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

31 Nem, egyáltalán nem kell idegeneknek válaszolni, főleg nőként nem is állunk szóba idegennel, de ez most lényegtelen.

Kérdező, azt írod, ők írnak rád aztán nem válaszolnak. Rossz hírem van, nők nagyon ritkán írnak rá emberekre, tehát azok valószínűleg férfiak :-)

Másfelől függ a kérdéstől is. Mondjuk ha kiteszel egy képet a felsőtestedről és megkérdezed: csajok, mi a vélemény és erre véleményt írnak, te pedig lecsapsz rájuk ismerkedési szándékkal, érthető, hogy ignorálnak, akkor is ha azt írták, hogy jó tested van, rendben vagy. Ugyanis ők nem ismerkedési szándékkal vannak itt. Az igaz, ogy egyszerűbb vissazírni, hogy van barátom, nem ismerkedem stb. De van aki ilyenkor gyalázkodást kap, sokszor az ignorálás a könnyebb út.


Szóval tudni kéne konkrétan, hogy ha egy nő írt rád, milyen kérdésnél történt és mit írt, mert azért ez nagyon nem női szokás, hogy itt ismeretlenül ráírkáljanak pasikra.


Ja, a stílusod meg gyász, ezek után a kutyának nem kellenél, el tudom képzelni, mit produkálnál egy párkapcsolatban veszekedésnél. De gondolom velük csak nem így beszélsz, vagy igen?

2021. ápr. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

‘7-es Nem csak tudod drága kicsi bogár csillag sok csaj képtelen itt vissza írni tudod ez a helyzet itt, meg értelmezni nem tudnak egy feltett kérdést sem itt kezdődik a probléma... nem kell senkinek sem vissza írni akkor nem írsz vissza senkinek sem kit érdekel amúgy.... Agyhalott nyomorék itt a legtöbb csaj gondolom te se lehetsz egy iq fájter az biztos, elég dumás szókimondó pasi vagyok nem sokan mondták még azt hogy érdektelen, unalmas lennék de hát itt a gyakorin lévő csajok jobban tudják ezt leszűrik mint te is hagyjuk már... Nem vagyok felháborodva csak érdekes hogy 10 ből 9 csaj baszik vissza írni ha normális hangnemű üzenetet írok neki, oké nem érdeklem őket , de akkor is elég gáz.‘


van gond a stilusoddal eleg sok. ha megmondjak neked, hogy valoszinuleg nem erdekled oket, akkor egybol iq fajterezel meg eszkombajnozol, kozben ertelmesen fogalmazni se tudsz. az ertelmezessel meg neked vannak gondjaid, abbol is latszik, hogy folyamtosan 7-esezel engem, kozben a 7-es te vagy, okostojas:Dddd


ha visszairnanak, hogy ‘bocsi, nem erdekelsz, nem akarok veled beszelgetni, szia.’ akkor jobb lenne? akkor meg nekik esnel (mint ahogyan itt nekunk is), hogy iq fajterek meg rad ne mondjak azt, h nem erdekeled oket.. ilyen a magadfajta. az igazsagot akarja hallani es ha a szemebe mondjak, meg van sertodve.

2021. ápr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

“Agyhalott nyomorék itt a legtöbb csaj gondolom te se lehetsz egy iq fájter az biztos”.

Ezek meg a hasonlo stilusu (es helyesirasu...) mondatcsokevenyek utan elkepzelni sem tudom, miert is nem akarna veled barki egy mondatnal tobbet beszelgetni...


Tudod, a szokimondo nem arra vonatkozik, ha valaki egy tanulatlan taho modjara frocsog.

Az csak egyszeruen tanulatlan taho.

2021. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

"hogy bizonyos kulturális minimumokat sem ismernek, például válaszolsz ha hozzádszólnak."


Bocs, de nem kell ismeretlenek kéretlen dolgaira válaszolni.

Az utcán utánam szólonak sem válaszolok.

2021. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!