Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt sok csaj miért nem képes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oneswfanboy kérdése:

Itt sok csaj miért nem képes, vissza írni ha privát üzenetbe írok neki? Pl ő írt rám (mert egy kiírt kérdésre válaszoltam) gondoltam vissza írok neki, de nem kaptam semmi választ. Ez már elég sokszor előfordult nekem itt... Más is jár így amúgy?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 21:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

#7 fel vagy háborodva, hogy nem irnak vissza, erre irtam, hogy nem KELL senkinek sem visszairni. sikerult ertelmeznem

a frusztralt kerdesed, koszi, most te is gondolkozz el a valaszokon, meg azon, hogy valoszinu te vagy az erdektelen, ha mondjuk 10-bol 9-en nem irnak vissza.

2021. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Írtam már ki az ismerkedés rovatba, de basztak válaszolni volt egy pár normális csaj, de engem az zavart hogy messze voltak, olyannal szeretnék aki közel vagy a közelembe lakik, de ilyet itt még nem találtam. Ja meg sokan csak széttrolkodták a kérdésemet szóval erről ennyit. Nem akarok ismerkedni itt ezt nem írtam, csak szerettem/szertnék egy értelmes csajjal beszélgetni itt aki nem tűnik el mint szürke szamár a ködbe...
2021. ápr. 17. 22:02
 13/34 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felháborodva ki mondta? biztos érdektelen vagyok fasza hogy jobban ismersz mint saját magamat. Csak na gondolom azért neked se esne jól ha nem írnának vissza neked, vagy nem?
2021. ápr. 17. 22:09
 14/34 A kérdező kommentje:
7-es Nem csak tudod drága kicsi bogár csillag sok csaj képtelen itt vissza írni tudod ez a helyzet itt, meg értelmezni nem tudnak egy feltett kérdést sem itt kezdődik a probléma... nem kell senkinek sem vissza írni akkor nem írsz vissza senkinek sem kit érdekel amúgy.... Agyhalott nyomorék itt a legtöbb csaj gondolom te se lehetsz egy iq fájter az biztos, elég dumás szókimondó pasi vagyok nem sokan mondták még azt hogy érdektelen, unalmas lennék de hát itt a gyakorin lévő csajok jobban tudják ezt leszűrik mint te is hagyjuk már... Nem vagyok felháborodva csak érdekes hogy 10 ből 9 csaj baszik vissza írni ha normális hangnemű üzenetet írok neki, oké nem érdeklem őket , de akkor is elég gáz.
2021. ápr. 17. 22:17
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

"Mert melyikbe kellett volna? "


Hát nem ide. Ez nem ismerkedős rovat. Mi a francból gondolod, hogy ismerkedni akar, aki ír neked? Valszeg ennek szellemében írsz vissza, és ezért nem válaszolnak, mellesleg teljesen jogosan.

2021. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Amúgy 7-es ezt a kötelező szót ezt nem tudom honnan jött,de én ilyet nem írtam a feltett kérdésbe? Vagy látsz ilyen szót a mondatba vagy mi?? :D Nem megy a szöveg értelmezés neked az látszik nagyon... Nem kötelező semmi, annak írsz vissza akinek akarsz ennyi, engem ez nem nagyon érdekel. Csak értelmezni tanuljátok már meg a feltett kérdést... Mert sok csaj itt komplett agyhalál szintjén mozog... Na de úgy is a pasi a szar a szemét, aha megmondja az igazat, nemde bár?? Tisztelet a nagyon kevés csajnak itt aki vissza ír és értelmesen lehet vele beszélgetni, mert vannak olyanok is itt csak a többség nem ilyen nekem ez a tapasztalatom, sajnálom ha bárkinek is bele gázoltam a kis lelkivilágába , neked se akartam kedves 7-es válaszoló...
2021. ápr. 17. 22:32
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem kötelező válaszolnia. A stílusod alapján jól is tették, hogy nem válaszoltak.
2021. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ismerkedős rovat... Köszi mr egyértelmű erre én is rájöttem...Nem ismerkedni akarok mit nem lehet ezen felfogni, szerinted a kérdést amit kiírtam ismerkedni akarok az van benne? Istenem te se vagy egy észkombájn az biztos. Csak feltett egy kérdést nem ismerkedni akarok ennyi értetlen nyomorékot egy rakáson hihetetlen
2021. ápr. 17. 22:37
 19/34 A kérdező kommentje:
Stílusom alapján.... amúgy meg értelmesen írtam nekik mindegy, jobban ismersz engem mint én saját magam hagyjuk már még egy droidika begurult ide, gurulj tovább szerintem :D Senkinek nem kötelező válaszolnia ennyi ebben egyetértünk na akkor mi ebből a probléma...
2021. ápr. 17. 22:39
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez az oldal eredetileg nem erre lett kitalálva, így nem lehet elvárni senkitől hogy visszaírjon.

Még rendes társkeresőn sem, nemhogy egy anonim oldalon

Amúgy ez jó helyre kiírt kérdés, hisz ez egy társkeresési probléma valóban

F voltam

2021. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!