Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt sok csaj miért nem képes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oneswfanboy kérdése:

Itt sok csaj miért nem képes, vissza írni ha privát üzenetbe írok neki? Pl ő írt rám (mert egy kiírt kérdésre válaszoltam) gondoltam vissza írok neki, de nem kaptam semmi választ. Ez már elég sokszor előfordult nekem itt... Más is jár így amúgy?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 21:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem próbálsz más helyeket?

Tinder, baddoo? Ott a helyet is be tudod állítani és akkor eleve olyanokkal tudsz ismerkedni aki nincs az ország másik végén.

Vagy esetleg chat.hu? Talán ott is pörög az élet, vagy facebook társkeresője? :)

2021. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Szted kinek van kedve hallgatni a nyomorod?
2021. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Örülök hogy neked visszaír mindenki , nem nyomorom csak szerintem mások is járhatnak így mint én ennyi. Nyomorom te meg egy ótvar nagy paraszt vagy ennyi
2021. ápr. 17. 22:45
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

"Istenem te se vagy egy észkombájn az biztos"


Nyuszika, ha nem ismerkedni akarsz, akkor mit keres a kérdésed a "társkeresési problémák" topikban? Miért nem az emberek topikba írtad?

2021. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
20-as szerintem is jó helyre írtam ki a kérdést de látod már valakinek egyből sírt a szája rinyált hogy nem ide kellett volna írnom a kérdést...21-es Tinderen, vannak matcheim mindig csak sokszor eltűnnek a csajok, vagy talál mást lehet bug is akkor is eltűnnik ha valakivel matchelsz, badoon is hasonló mondjuk ott trágyáb a felhozatal is tele réti nigger hegyi orkokkal... chat. hu régen voltam fent de nyomorék egy oldal régen jó volt de sok a tajgetoszi nyomorék akiket lehíjitottak de valahogy vissza másztak...:D
2021. ápr. 17. 22:49
 26/34 A kérdező kommentje:
Nyulika mulika nyuszicica ha zavar hogy ide írtam ki a kérdést akkor keresd fel az admint és árulj be engem na rajta
2021. ápr. 17. 22:51
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
A válaszaid után megkérdezem h van-e bármilyen ötleted, mi lehet az oka h nem beszélgetnek veled az emberek?
2021. ápr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Szerintem azért nem mert elég szókimondó vagyok lehet azért is..., mindegy hagyjuk senkinek se akartam a lelkébe belegázolni... Köszönöm mindenkinek a válaszát, én máshogy látom ezt az egészet, ennyi az egész
2021. ápr. 17. 23:02
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tulságosan is szókimondó vagy és roppant alpári.
2021. ápr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
30%

Ha a bunkóság nőknél kizáró ok volna, más világot élnénk.

De ebben MINDEN bunkó alpári pasasnak van nője, kivétel nélkül, leginkább jó nője

Úgyhogy 29# nem nyert

2021. ápr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!