Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt sok csaj miért nem képes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oneswfanboy kérdése:

Itt sok csaj miért nem képes, vissza írni ha privát üzenetbe írok neki? Pl ő írt rám (mert egy kiírt kérdésre válaszoltam) gondoltam vissza írok neki, de nem kaptam semmi választ. Ez már elég sokszor előfordult nekem itt... Más is jár így amúgy?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 21:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekled őket
2021. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
18%
Sajnos nőkben nem lehet logikát keresni , de ha nem ír akkor valószínű nem érdekled.
2021. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%
Sok nő nem válaszol. Én lány létemre szoktam válaszolni, de ha már eldurvul a helyzet, akkor az illetőt letiltom.
2021. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%

miert lenne kotelezo egy idegennek 2 mondat utan meg regalnom a 3.-ra is, ha nincs kedvem vagy mar erdektelen a tema/illeto??

ezen kivul sokszor van, hogy siman csak elfeleljtem.

2021. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Tiszta sor, de senkit se érdeklek? :D amúgy érdekes, hogy sok csaj írja itt ki hogy ismerkedne meg minden, de sokszor nem képesek vissza írni, lényegében nem erőltetik meg magukat semennyire se...
2021. ápr. 17. 21:24
 6/34 A kérdező kommentje:
Okés tisztelet a kevés nőnek itt persze... Mert vannak normálisak is de hát anonim oldaltól nem kell csodát várni sajnos, én annak örülnék ha lehet egy jófej csajjal itt hosszabban beszélgetni, de ilyet még nem találtam itt.
2021. ápr. 17. 21:25
 7/34 A kérdező kommentje:
4-es senki se írta hogy kötelező egy idegennek vissza írnod, értelmezd már légy oly szíves a feltett kérdésemet, ez baj hogy sokan nem értik a kiírt kérdést sem..
2021. ápr. 17. 21:27
 8/34 anonim ***** válasza:
66%
És miért ebbe a kategóriába írod?
2021. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Mert melyikbe kellett volna? Bocsánat ha rossz helyre írtam. De gondolom jelenteni fogsz az adminak...
2021. ápr. 17. 21:42
 10/34 anonim ***** válasza:
84%
Ha ismerkedni akarsz, miért nem mész az Ismerkedés rovatba, kérdező?
2021. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!