Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan törődjek bele abba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törődjek bele abba hogy nekem már sosem lesz senkim?

Figyelt kérdés

Szerintem nekem nem teremtettek párt:(

28 vagyok és sosem tudtam még megismerni senkit. Élőben nem nagyon van lehetőségem, meg béna is vagyok benne. Neten sem találok senkit. Pedig komoly kapcsolatot szeretnék, feleséget és gyerekeket is. De ennyi idősen már elúszott az egész. 15 évesek kézen fogva sétalgatnak én meg lassan dupla annyi vagyok és senki kezét nem fogtam.


2021. ápr. 17. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ne törődj bele, csak ne hajtsd a dolgot túl erősen.
2021. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És szerinted mi lehet a probléma?

Mert ha valaki ennyire nem talál társat, akkor vagy a személyiségével van probléma, vagy a kinézetével. Ha a személyiségeddel, akkor azon igyekezz javítani.

Ne legyél elkeseredve, mert ha azt látják a lányok, hogy úgy érzed reménytelen az eset és ezt mutatod is, akkor mindenkit csak elijesztesz ezzel a viselkedéssel.

Próbálj meg társkeresőn ismerkedni. (Nehéz, de ha vannak jó témáid, akkor lehetséges, illetve nem szabad feladni sem.)

Nagyon nehéz az önbizalom kérdése is, próbálj dolgozni azon is.

Ha írásban tudsz rendesen kommunikálni, érdekes témáid vannak, akkor nem gondolom azt, hogy ne találnál valakit.

De persze fontos azt is felismerni, hogy ne legyenek pl kinézettel kapcsolatban nagy elvárások, tudni kell azt, hogy Te milyen kaliberű vagy, és csak ahhoz képest mérni ezt, úgy talán könnyebb is valakit találni.


Sajnos nagyrészt az elijeszti a lányokat kapásból, ha tényleg nem volt egy komolyabb kapcsolatod se, mert ennek általában oka van.

2021. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szia. 33 éves nő vagyok, egyedül nevelem a két gyerekemet, lenne kedved ismerkedni?
2021. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
3# kapcsán: kérdező menekülj!
2021. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!