Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az,hogy az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy az összes kérdés csak arról szól ,hogy a nő vagy a férfi de ahogy látom inkább a nők csak barmokkal jönnek össze?

Figyelt kérdés
Mindig azt olvasni,hogy megcsalt,megvert,kihasznált ott hagyott a gyerek után stb stb, manapság ez divat lett,hogy ilyenekkel jönnek csak össze vagy csak a gyakorin vannak ilyenek?

2021. ápr. 17. 18:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ja és a főcsoportot nézd ne az alcsoportokat!
2021. ápr. 17. 20:09
 12/21 anonim ***** válasza:
83%

Akinek boldog az eletet az miert irna ki parkapcsolati problemat ha alapban nincs neki?


Na meg csomo a fake kerdes, a troll, a ismetlo.



Kk

2021. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%
Sokkal gyakoribb a férfi, hogyan jussak nőhöz kérdés. De magára a helyzetre választ adtak előttem. Itt a sikertörténetek kevésbé hangsúlyosan, hiszen a problémákkal jönnek ide az emberek. De máskor meg épp az a probléma, hogy túl ideális képet festenek a válaszadók, mert itt mindenki tökéletes kapcsolatban él és okoskodik. Legalábbis rendszeresen érkezik ez a vád mostanában.
2021. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
33%
Igaza van 13-nak. Olvasd el a válaszokat is, és kiderül, hogy legalább ugyanannyian vannak, akik 16 éves koruk óta életük egyetlen szerelmével élnek, turbékolnak, mint a galambok, féltékenységnek nyoma sincs, hisz rá se néznek másra. 18 éves koruktól felsővezetők, vagy jól menő vállalkozók. Senki nem keres millió alatt és természetesen önerőből lett házuk és két autójuk 20 éves korukra😉 Ugye, nem is olyan szörnyű a kép. 😂
2021. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ezt akartak alapböl, ezt élvezik.
2021. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
23%

mert a barmok nyomulnak, egyszerre 10 nőt fűznek, meg azok bnőit is.


a jótét lélek srácok meg várják a sült galambot hogy berepüljön a szobájukba, ledobja a ruháját és szerelmet valljon nekik és még akkor is azt hinnék, hogy biztos kamuzik.


Ebből következik, hogy a barmoknak nagyobb esélye van a csajról ledumálnia bugyit, mint a jófej srácoknak, akik egy randihívást is 3 hónapig terveznek.

2021. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#16: Ezzel kapcsolatban a kedvenc, nők szájából hallott mondataim.


"Annyira szánalmas szegény, meg olyan buta, de olyan sokat küzdött már értem, hogy megérdemli, hogy összejöjjek vele. Meg amúgy jó pasi, csak apámnak nem mutatnám be."


vagy


"Brühühűűű! A Klau ma odajött hozzám és azt mondta leizélte a Dávidot és hogy hiába rám nyomul, de el fogja venni tőlem mert ő igazi férfi és neki igazi nő kell, nem egy félénk kislány. Ezt mondtaaaa! Most mit csináljak? Én annyira lefeküdnék már vele, de félek mert még sosem csináltam és amúgy is ő tapasztaltabb és biztos észreveszi majd, hogy szűz vagyok. Mondj valamit, te már voltál fiúval."


vagy


"A szüleim hallani sem akarnak róla, de végre az első olyan férfi, aki igazán nőként bánik velem. Van neki barátnője, de ez teljesen más kultúra, ezt nem értik a szüleim, szerintem sosem fogják, ők ilyen konzervatívok. Egy magyar fiú ugyanúgy megcsalna, de ő nem. Ő annyira jó ember."

2021. ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ezt konkrétan hány nő mondta?
2021. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Csak gyakorin vannak ilyenek. Akik boldog párkaocsolatban élnek, azok nem fogják kiirni, hogy "Nagyon szeret a párom, ugye milyen jó?" itt azok kérdeznek akiknek valami baha van.
2021. ápr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Oh... 6os már leírta amit én... Akkor mindegy xd

19 voltam

2021. ápr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!