Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők a "kamugazdag" pasit hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők a "kamugazdag" pasit hogy nem veszik észre?

Figyelt kérdés

A csávó szerintem megőrült, kb. semmije nincs, mégis elszínészkedi a nők előtt mintha milliomos lenne olyan beteges módszerekkel, hogy pl. elmegy a csajjal Porsche szalonba mintha venni akarna kocsit és szó szerint előadja, hogy akkor ő most Porsche-t vesz.


Ugyanez ingatlannal is, kinéz egy jó drága 100 milla feletti luxuslakást, majd viszi a nőt is, hogy lássa hogy akkor ő most megveszi azt a lakást.


És a döbbenetes hogy a nők beveszik, az egyik hölgyeményt próbáltam felvilágosítani, hogy nem tűnt e fel neki, hogy ugyan hogy odamentek a Porsche szalonba és a luxuslakásba és természetesen "szóban megvette" mindkettőt, de azóta miért nem voltak a pasi "lakásán" és az új Porschejával?


Hogy ugyan mért taxival mentek és, most miért nincs kocsija a pasinak?


És ugyan miért lesz villámgyorsan vége mindegyik "kapcsolatának" arra hivatkozva hogy az üzlet miatt nincs ideje?


Nekünk is hazudozik a haveri körben az üzleti érdekeltségeivel Dubaiban meg Szingapúrban. De 8 év alatt még csak egy kocsit sem láttam a segge alatt.


A nők hogy nem fogják fel hogy ez a színház csak arra van hogy ledobják a bugyit????



2021. ápr. 15. 19:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Ja, hogy ez így megy? 🤣
2021. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Majd másodjára már figyelnek, tehát ez az illető ún. felvilágosító tevékenységet végez a nők javára. Mondhatni.
2021. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

# 1


a csávó nekünk is valami döbbenetes magabiztossággal adta elő hogy dubaiban igy meg ugy a ceg, kozben látom rajta hogy decathlonos 1500 ft os poloban jar


beszaras amit csinal


és baszki pár csajt megfektet ezzel a hazudozassal

2021. ápr. 15. 19:23
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

mivan?? ezt megis hogy kell elkepzelni? 1. randin elhivja a csajt, hogy gyere, megnezunk egy luxusingatlant, aztan meg nem talalkoznak tobbet, vagy mi?

mert egy vadidegennel vagy egy olyannal, akivel csak parszor randiztam, eleve nem megyek lakast meg autot vasarolni, ha meg mar ismerem, akkor nyilvan voltam a lakasan/lattam az autojat, tehat tudom, mi a valosag. ez igy baromi eletszerultlen es kitalacio-szagu.

2021. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
Ne irigykedj! Ő legalább lelemènyes!
2021. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
de ha megfekteti, hol fekteti meg oket?? vagy ugy kell elkepzelni, hogy megnezik a 100 millas lakast, aztan meg felviszi a nyomorult kis alberleti szobajaba a 8kerben? azert ez meg a legsotetebb csajnak is eleg gyanus.
2021. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Úgy nem veszik észre hogy egyszerűen hülyék hozzá. Hülyék észrevenni például egy 20 éves BMW-ről hogy az értéke valami szánalmas ötszámjegyű összeg, de akkoris béemvé...
2021. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

# 4


fogalmam sincs hogy csinálja, vagy hogy sikerül e megfektetnie a csajokat, de akárhogy van a baráti körben téma ez a "milliomos pasi" és egyszerűen nem fogom fel hogy csak nekem napnál világosabb hogy kamu a csávó!!!!!

2021. ápr. 15. 19:33
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne egy luxuskexóm, ilyeneknek én kiadnám 5 rugóért egy órára, aztán venném is azzal a lendülettel a másodikat. 🤣
2021. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
hat lehet a csajokat is ugy fekteti meg, mint ahogy a porschet megveszi.. nem kell mindent elhinni.
2021. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!