Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kedves, félénk lányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kedves, félénk lányhoz milyen típusú férfi illene?

Figyelt kérdés
Kedves vagyok az emberekkel, de eleinte félek ha új emberekkel találkozok. Visszahúzódó vagyok, a vírus előtt sem jártam nagyon sehova csak munkába meg az egyetemre. A körülöttem levők, azt mondják, hogy szép vagyok, a külsőmmel nincs baj, csak nyitottabbnak kéne lennem és akkor nekem is lehetne barátom 23 évesen (még sose volt). Hogyan lehetnék nyitottabb?
2021. ápr. 16. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Így is lesz, ez nem ezen múlik. Csak így nehezebb.

Én egy hasonló, de kicsit idősebb srácban gondolkodnék a helyedben, aki a tapasztalatával már megtanulta kompenzálni ezt.

2021. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan felenk pasi valo melled.
2021. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

En ha pasi lennek biztos nem.akarnék veled lenni mégha szép is vagy.


Nekem volt ilyen lány barátnőm es az agyamra ment.

2021. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd itt jelentkeznek a fiúkák ezerrel, nyugi!
2021. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyha szeretnél változtatni a félénkségeden, többet akarsz kimozdulni akkor egy nyitottabb srác jó választás lehet. De ha nem is akarsz változni, akkor inkább egy hozzád hasonló.
2021. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem lenne jó hozzá hasonló.Én is ilyen vagyok,és eleinte csak hasonló srácokkal ismerkedtem.Soha nem nyíltunk meg egymásnak,nem volt köztünk téma,ő is elvolt a kis világában és én is.Utána is ilyen sráccal ismerkedtem,kb mindent harapofogóval kellett belőle kihúzni.Szerintem ismerkedj az ellentéteddel,és lehetőleg pár évvel idősebb pasikkal,akik tapasztaltabbak. 22/N
2021. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De az ellentet fiukanak ez nem fog jo lenni,azok a belevalo csajokert vannak oda vissza. Max csak neki lenne jó. Akkor se érezné sokszor magát biztonsagban mert ezeknek a fickoknak van tarsasaguk es spontan csinalnak dolgokat. Az ilyen kkscsajok meg betervezosek.
2021. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!