Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy viszonyultok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyultok egy olyan lányhoz aki nem a saját "súlycsoportod"?

Figyelt kérdés
Elég elcsépelt ez a nem a saját súlycsoportod dolog, tudom, de valahol mégis jelen van. Ha egy nő számodra átlag feletti, akkor hogyan próbálsz meg vele ismerkedni? Ha láthatóan vevő a dologra akkor sem "mersz" nyomulni nagyon?

2015. okt. 3. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Eddig még egyszer sem volt, hogy láthatóan vevő lett volna a dologra.

Minden nő tudja mennyit ér a húspiacon és így viszonyul a férfiakhoz is, nem adja szintjén alább.

2015. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Clark Kent.. ***** válasza:
43%

Úgy hogy elfelejtem azt, hogy "átlag feletti". Számomra minden nő egyforma, ráadásul ők is tökéletlen emberek, akiknek megvannak a maguk hülyeségei.


Ha a csaj látja rajtad, hogy zavarban vagy, esetleg túlságosan nagyra becsülöd őt, akkor semmibe fog venni, mert nem lesz előtte tekintélyed. De ha megmutatod neki hogy férfi vagy, például a pacákok többségével szemben nemet mersz neki mondani, akkor fel fogod kelteni az érdeklődését, mert ilyet még nem tapasztalt, vagy csak nagyon ritkán.


A lényeg, hogy ne legyél szürke, hétköznapi ember, hanem legyen egyéniséged.

2015. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Ezt mostanába írtam válasznak valahová, h: Én úgy gondolom, hogy jobb olyanoknál próbálkozni akikről úgy tartod, hogy nem a te súlycsoportod, így meglepheted magad, és jobb mint túl alacsonyra tenni a mércét.


Hogy hogyan közelednék? A lehető legdiszkrétebb módon, úgy hogy elbizonytalanodjon, hogy akarok e egyáltalán tőle valamit, általában ez a nyerő.

2015. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Na pont emiatt olyan beképzeltek sokan,mert nem úgy közelednek hozzájuk,mint másokhoz,hanem azt éreztetik velük,hogy királylányok.
2015. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Jaguár win.


Eddig nálam ez úgy nézett ki, hogy: azta fúh de jó kis csaj, hm... ááh nem vagyok én olyan menő és stb stb. Azért persze otthon rákeresek megnézem mert személyesen unskilled vagyok, de jön egy természetfeletti erő, hogy igen majd most megmutatom, hogy megy élőben is. Elbénázom, becsicskulok írok neki egy üzenetet, tudtomra adja, hogy jelenleg nem keres ilyet. Aztán fél év múlva látom az utcán kézenfogva egy az ő kaliberéhez tartozó sráccal. life is suck.

2015. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 opened paradise ***** válasza:
100%
Ugyanúgy küzdenie kell értem,nincs mese :D
2015. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
O is ugyanolyan ember mint a tobbi csaj, szrok bele h jocsaj vagy sem.
2015. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sehogy. Nem foglalkozom egyáltalán a nőkkel. Régebben, amikor még foglalkoztam, akkor viszont nem éreztem sosem azt, hogy ne lenne valaki az én súlycsoportom. Mindig próbálkoztam a kiválasztottjaimnál.


5: Fél év... velem már kétszer is megtörtént az, hogy nekem ment a süketelés, hogy nem kell nekik senki éppen, aztán két HÉT múlva már jártak valaki totál mással, akit akkor ismertek meg. Részben ebből is lett kruvára elegem.

2015. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5ös, talán ha nem gyáva módon online próbálkoznál, hanem lenne tököd élőben odamenni, több esélyed lenne.
2015. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sehogy, próbálom elkerülni és nem ránézni.
2015. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!