Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bizonyos férfiak miért hazudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos férfiak miért hazudnak a magasságukról online, ha aztán élőben úgyis kiderül, hogy nem akkorák?

Figyelt kérdés
nem lenne egyszerubb megsporolni egy felesleges kort es egy csalodast maguknak is, meg a noknek is? hiaba irja, hogy 180, ha a valosagbsn 170 sincs.. kit akarnak ezzel atverni?
2021. ápr. 17. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Felteszem úgy gondolják, hogy a nő annyira megkedveli őket, hogy nem fogja zavarni.
2021. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
:DDDDDDDDDDD lol
2021. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Mert a stílusa, megjelenése, személyisége még meggyőzheti a nőt.

De ugyanezt fordítva is feltehetem: bizonyos nők miért hazudnak külselyükről olnine, ha élőben úgyis kiderül, hogy az összes kép retusált és legalább 5 évvel korábbi?

2021. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tippem szerint - csak tipp, amúgy nő vagyok - azért, mert sok nőnek elvárása, hogy magas legyen a férfi. Persze 10+ centit nem kéne hazudni, de valahol megértem, hogy a 176 az kerekítve 180 nekik. Gondolom azt várják, hogy személyesen úgy el tudják adni magukat, hogy pár centi már nem fog számítani.
2021. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig azt hittem, hogy 178 cm vagyok, de aztán megmértem magam és igazából 175 cm vagyok. Egy világ omlott össze bennem. :D De igen, 10 cm az kicsit más. De szerintem sok mindenről kamuznak, mind a nők, mind a férfiak, szóval nem olyan nagy meglepetés, hogy a magasságukról is kamuznak. Vannak olyan 160 cm-es nők, akik szintén 180 cm-es pasit akarnak, ők lehet beérik a 170 cm-essel, ha megkedvelik. Más tippem nincs.
2021. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Ugyanazért amiért majdnem az összes nő sminkeli magát, és olyan képeket tölt fel társkeresőre, ami rég túlment az előnyös fotó megnevezésen....
2021. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Amiért a nők is csalnak:


[link]


[link]


[link]

2021. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

Gondolom ugyanarra játszanak, mint a nők, amikor 10 éves, 20 kilóval könnyebb képekkel hirdetik magukat.


Ha a nők nem ragaszkodnának görcsösen egy bizonyos magassághoz, akkor a férfiak, akik elkövették azt a hibát, hogy nem nőttek elég magasra, nem hazudnának.

2021. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Mert azt hiszik, hogy a személyiség majd mindent megold. Csakhogy ezzel nálam magát instant elásta egy pasi, mivel nem szeretem a hazugságot. Mondom ezt úgy, hogy én is inkább 180 magas pasit akartam, most nem az van, de el nem cserélném. :) Viszont ő őszinte volt velem és valóban kellemes egyéniség.
2021. ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszik, a személyiségük miatt elsiklok a hazugság felett.


Pech, mert nálam a hazugság az rögtön "válóok". Nem zavar, ha egy férfi 170 alatti, de ne hazudja magát magasabbnak, mert azt nem tolerálom.


A párom 165 cm, de már a elegelején megmondta, ami nekem sokat jelentett. Fel meri vállalni > magabiztos. :) 5 éve vagyunk együtt.

2021. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!