Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online ismerkedésnél mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ismerkedésnél mennyire zavaró ha randi után fenn van az oldalon a nő?

Figyelt kérdés
Mennyire figyelitek az online állapotjelzőket?
2021. ápr. 12. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A normális srácok rossz néven vehetik, hogy máris keresel tovább, hátha akad jobb. És mindenkinél akad jobb.


Amelyik csak dugni akar, azt nem érdekli, hiszen ő szintén keres mást is és több vasat tart a tűzben.


Az ilyeneknek kéne egymásra találniuk.

2021. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De ha még nem beszéltek meg semmit csak taliztak akkor is?
2021. ápr. 12. 16:58
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Barátnőmnek fent van a tinder továbbra is, viszont a felső értesítő sora kb 20 elemet tartalmaz szóval tudom hogy csak trehányságból van a telóján sok egyéb mellett. :D
2021. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is regisztralva vagyok még annak ellenere,hogy egy ideje randizgatunk egy férfival. Természetesen nem nezegetem az oldalt, mással sem beszélek, de amíg nem beszélünk meg komolyabbat vagy nem hozza fel a témát, hogy most már komolyat szeretne,addig nem látom értelmét, hogy letoroljem. Ha esetleg vele nem jönne össze, akkor nem kezdeném elolrol az egészet. Termeszetesen abban az esetben,ha komoly alakul köztünk, minden gond nélkül torlom majd magam
2021. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem társkeresőztem még, de engem az ismerkedés elején nem zavarna, ha a nő sem problémázna rajta, hogy én is fent maradtam. (Bár, ha engem egy ember jobban érdekel, utána nincs igényem mással való ismerkedésre.)

Ha viszont már volt csók, akkor felhoznám témaként és letisztáznám, hogyan tovább. Ha akarunk valamit, akkor törlés. Ha nem, akkor meg én sem állok komolyan a dolgokhoz.

2021. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom addig fenn akar lenni, amíg az egyik angol herceg meg nem találja. Hátha.
2021. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Tapintatlanságot közvetít.

Elég tuskónak kell lenni ahhoz,hogy randizgass valakivel,aki a szamár,közben meg azért még reménykedsz a lóban.

2021. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
1 randi után nem gáz, de ha már tényleg alakulgatnak a dolgok, akkor megalázó és tapintatlan
2021. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8# nak igaza van.

7#

Vagyok.

Lexarom amúgy,de mi a f.sz nem tetszik a válaszban?

Nektek jól esne baz+??

Elmegyek randizgatok veled,közben meg ott vagyok fent.

Jó lenne?

Vagy már ennyit is nehéz megtenni valakivel szemben ,akivel találkozol,hogy leszedd magad,inaktív legyél,vagy a képeidet addig töröld?

2021. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7 vagyok


ezen az oldalon mindenki megsértődik és úgy pontoz. SZ@rd le.


Ahogy írta, ha alakul, akkor bunkóság. Jól írtad, ilyenkor férfi/nő még reménykedik a "jobban" De tökéletes sosincs, ezt felejtik el online. Ott mindig lesz jobb, de az nem biztos, hogy a legjobb választás-

2021. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!