Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pár éve nagyon magabiztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár éve nagyon magabiztos voltam. Létezik, hogy akkor tetszettem a nöknek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy jó pasi, magamat átlagnál csúnyábbnak tartom. Magasságom is 170 centi. Enyhén sportos vagyok (nem a kockahas verzió). Mindig féltem a nöktöl, sok visszautasításban, friendzoneban volt részem, már megszoktam.

Viszont pár éve eljártam pszichológushoz. A kezelés közben történt egy nagy változás az életemben, bátorságom lett elindítani a saját cégemet! Valami megváltozott akkoriban. Máshogy néztek rám a nök (vadidegenek, akik nem tudtak az anyagiakról). Pl ruhaüzletben néztem az eladó lányt, ö is nézett és visszamosolygott. Elötte levegönek voltam nézve max. Vagy vettem kávét és a barista csaj is mosolygott rám, beszélgetést kezdeményezett velem. Valahogy olyan menö voltam akkoriban, annak éreztem magam, mint egy filmsztár lettem volna. Közben megtudtam, hogy már a cég indítása elött, 1 év kezelés után is egy nagyon csinos munkatársnömnek is megváltozott a véleménye rólam. 180 cm, szöke, kékszemü, gazella testü lány és kiderült hogy azt mondta, úgy megváltoztam mostanában, már máshogy néz rám, olyan más lettem teljesen és megtetszettem neki! Vagy volt akkoriban, hogy felszedett egy 40-es gyönyörü “puma” nö. Simán elkezdtem beszélgetni, nem szartam be semmilyen nötöl.

Viszont! Nagyon elbíztam magam és 2 év után abbahagytam a pszichológust. A cégemet azóta elnyomta és csödbe jutatta a tökeerösebb konkurencia. Most 7 évvel azután újra láthatatlan lettem a nök szemében, egy jelentéktelen alak. Akkor jelenlétem volt, ha bementem valahova a 170 centimmel, akkor is megnéztek a nök. Most semmi!

Szerintetek érdemes lenne újra pszichológushoz mennem? Létezik hogy az változtatott meg ennyire? Vagy a pénz volt a kulcs? Ennyit számít a magabiztosság és kiállás? Elötte el nem képzeltem hogy egy nöhöz oda merjek menni a magasságommal, akkor meg a legszebb nálam egy fejjel nagyobb szöke kolléganöt döngettem úgy hogy bele se gondoltam hogy mekkora mákom van, akkor természetesnek hittem a dolgot! Még úgy voltam, ö van megtisztelve hogy öt választottam. Söt, én dobtam aztán a csajt, mert a fejembe vettem, hogy kínos nekem vele mutatkozni mert túl magas! Hehe. Most örülnék ha bárki szóbaállna velem.


2021. ápr. 17. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
akkor volt pénzed, most meg nincs
2021. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Te vagy az a degenerált, aki isteni Putyint? :D Mert akkor valszeg az tehetett róla, hogy a pénzed vonzotta őket, nem a csudajó személyiséged.
2021. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide Putyin? Te beteg vagy.
2021. ápr. 17. 16:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdésnél ugyanezen paraméterek és probléma volt. Ott nyomtad ezt a dumát, vagy akkor az a lelki társad volt :D

Egyébként veled vannak gondok nem velem, nekem van párom.

2021. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Linkeld mar a kerdest, nem tudom mirol beszelsz ...
2021. ápr. 17. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt van. Szintén 170 magas, hasonló világfájdalom. :D https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..
2021. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem én írtam ki. De ha írtál neki privátot, írj nekem is. Meglátod majd.
2021. ápr. 19. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Neki írjon az, akinek 6 anyja van. Bolond szegény. :D
2021. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!