Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik nőt választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nőt választanátok inkább párnak?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 17:01
A kérdező szavazást indított:
Határozott, magabiztos
Határozatlan, önbizalomhiányos
59 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
31%
Fú, mennyi nő fog most a határozatlanra szavazni...
2020. dec. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy férfiakat kérdeztem.
2020. dec. 18. 17:10
 3/38 anonim ***** válasza:
37%
Fiú vagyok és a határozatlanra szavaztam.
2020. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
11%

1.-nek.


Férfiként is a Határozatlan, önbizalomhiányosra szavazok.

Kinek kell egy egy okoskodó, arcoskodó, pofázós femináci?

2020. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
26%
#2: Egyértelmű, igen, csak ez itt sosem működik. Kicsit olyan a kategória, mint valami csatatér az incel férfiak és a frusztrált nők között. Mindenhol odaszúrnak a másiknak, ahol a kérdésben kiemelik valamelyik nemet.
2020. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
77%
Az elsőt, feltéve, hogy nem a karrierizmust, önzést, törtetést próbálja eladni az illető "határozottság" címszó alatt. Én kifejezetten értékelem, ha valakinek vannak életcéljai, és tesz is azok megvalósításáért, illetve ha nem kell naponta akár ezerszer is a padlóról felszedegetni a folyton romokban heverő önbizalmát azzal, hogy győzködöm, hogy "de hidd már el, hogy szép vagy stb.".
2020. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
98%

Határozottra szavaztam, az önbizalom hiányosoktól herótot kapok.


Elegem volt azokból a lelkisérült nőkből, akik azt gondolják, hogy egy kapcsolat oldja meg majd a bajaikat és azt, hogy nem szeretik sajátmagukat.


24F

2020. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
98%

"Fú, mennyi nő fog most a határozatlanra szavazni..."

pont ellenkezőleg. itt nagyon sok olyan srác van, aki érzi, hogy csak önbizalomhiányos lánynál reménykedhet bármiféle esélyben.

2020. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%
Miért szavaznának a nők a határozatlanra, mikor férfiban is lenézem azt, aki arra szavaz?
2020. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem ismerik be egyértelműen, mert az nyilván ciki ès férfiatlan, (valóban az) de azt látom a valóságban,hogy férfiasabbnak érzik magukat egy félszegebb lány mellett.

Régen ez zavart, aztàn az élet igazolta, hogy nekem sem kellene olyan, akinek egy kevésbé öntudatos nő kell, mert én sem tartanám őt férfiasnak.

2020. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!