Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik nőt választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nőt választanátok inkább párnak?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 17:01
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
61%

#8 adom. tökön rúgja magát, aki defektes emberrel összeáll és egészséges párkapcsolatban bízik.

30F

2020. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
80%

#11 viszont fontos realizálni, hogy "egészséges" ember nincs. Sokat gyúrok én is az önismeretre és egyre másra rájövök, hogy milyen benső félelmeim vannak stb. ahogy egyre mélyebbre ások, mindig feljön valami új.


De vannak, akik a felszínt kapargatják és alap kérdésekre nem tudnak választ adni. Amire én már 15-16 évesen rájöttem.


És vannak, akik nagyjából "egészségesek", de ha jobban megismerjük őket, akkor kiderül, hogy azért náluk is rossz egy-két dolog, de nem annyira durván szar a helyzet. És mondjuk szereti önmagát, van önbecsülése, és képes önreflexióra.


De fontos szerintem tudatosítani, hogy egy lelkileg tökéletesen egészséges embert képtelenség találni, mert nem is létezik ilyesmi. Mind küzdünk.


#8as voltam.

2020. dec. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
7%

"Kicsit olyan a kategória, mint valami csatatér az incel férfiak és a frusztrált nők között."

Ez a mondat fején találta a szöget, csak azért szoktam ide járni hogy megnézzem hogyan áll éppen a háború, habár megnyerni nem lehet, de legalább izgalmas kicsit

2020. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
95%

#10

Szerintem a férfiakban alapból benne van, hogy "Védelmet nyújtsanak.".


Akkor nagyon férfiasnak érzi magát egy férfi (én is), ha valakit megvéd és úgy igazán a védelmére kelhet stb.

És ugye egy határozatlan önbizalomhiányos nővel könnyebben meg lehet ezt csinálni.

De egy határozott nő is igényli néha, hogy egy férfi (konkrétan a pasija) esetleg megvédja, és a védelme alatt nyugodtan lehessen.

Szóval határozott nő mellett is lehet férfiasnak lenni. De egy tényleg férfias férfi nem vágyik arra, hogy ő férfias legyen, mert ő már az. Határozott ebben a létében és nem keresi ezt, hanem benne él és létezik.

2020. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

#12

fizikailag sincs makulátlanul egészséges ember, mégis zongorázni tudod a különbséget egy átlagos húszéves és hetvenéves között. mindenkinek van lelki hiányossága, de ettől még nem lesz mindenki egy kategória lelki egészség terén. akit a normális hétköznapi életvitelben, a kapcsolatok normális működtetésében, az általános lelki jólétében nem akadályoznak a hiányosságai, azt általában egészségesnek tekintjük.

2020. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
38%

Az én párom alapjáraton határozatlan, önbizalomhiányos, egyik nap.

Másik nap határozott, magabiztos.

Épp mikor milyen hangulata van.

Ha nem lenne kretén munkahelye, idióta kollégákkal, egy kedves, nyugodt valaki lenne. De kénytelen játszani néha a kemény csajszit, mert elnyomják ott.

Amikor velem van nyugodt, békés, teljesen lehiggad.

2020. dec. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
84%
De ha ő "játssza" a kemény "csajszit", akkor nem az.
2020. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
86%

"Férfiként is a Határozatlan, önbizalomhiányosra szavazok."


Nem csodálom. A sikertelen, önbizalomhiányos, kevés jó tulajdonsággal rendelkezők azt hiszik, hogy esetleg egy ilyen lányt meg tudnak fogni.

2020. dec. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
45%
A határozottat. Nagyon tolja mostanában mindenki a kis anyámkínja "introvertált" (valójában csak gyenge, sértődékeny, humortalan és társaságban a szorongása miatt megszólalni sem merő) embereket, pedig számomra ennél irritálóbb embertípus nincs. És sok esetben kifejezetten bunkónak is tűnnek amellett, hogy az ember csak húzza maga után, mint az utánfutót, hozzáadott érték nélkül.
2020. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
19%

18.


Hogyne...vagy...csak már elegük van a sok nagy arcú, idióta, beképzelt csajból, akik azt hiszik, hogy ők valami óriási főnyeremények, csak mert van egy fősulis papírjuk, meg még a gumit is lenyelik.

2020. dec. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!