Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik nőt választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nőt választanátok inkább párnak?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 17:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
15%
#29 az hogy valaki nem azt gondolja, mint amit ír, nem azt jelenti, hogy nem hasznos. mindenki a saját tapasztalatait tudja leírni. mit lehet arra azt szavazni, hogy nem hasznos. az a fogyi dolog, hogy lepontozni azt aki nem azt mondja, mint mi.
2020. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
89%

A pontozás arra van, hogy jelölhesse a "közösség", hogy szerintem a válaszoló baromságokat ír.


Ha valaki folyton azt válaszolná, hogy a nőkkel keményen kell bánni és ha nem akar szexet, akkor megütni, mert az bejön nekik, akkor lepontoznám, mert sztem a válasza NEM hasznos és mérgezi a köztudatot hülyeségekkel.

ATTÓL MÉG Ő a válaszoló azt gondolhatja, hogy de neki mennyire igaza van, és milyen hasznos a válasza.


Szerintem meg nem hasznos a válasza. Akkor sem, ha neki az a saját tapasztalata, hogy így igaz, ahogy mondta.


Ennyi. Erre jó a pontozás.

Ha lepontoznak, akkor inkább gondolkozz el magadon.


És engem úgy pontozz le, hogy az csak sajátmagadról állít ki viselkedési bizonyítványt.

2020. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
55%
Azért pontoztam le az introvertáltas válaszokat, mert az introvertált nem jelent csendest, meg nyomorékot. Introvertált vagyok, életem legszebb időszaka az idei magányban töltött karantén volt. Ennek ellenére ha társaságba kerülök, akkor vitatkozom, határozott vagyok, megnevettetek másokat. Semmi köze a csendességnek az introvertáltsághoz. Mi tölt fel, mi merít le, egyedüllét, társas események, ennyi az egész.
2020. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
7%

#29: De, eszembe jutott. Aztán, a hozzászólók megmutatták, hogy igazam volt. Nézd meg pl. az alattad lévő válaszolót... Szerinted ő hasznosság vagy szimpátia alapján pontoz? Naponta elszór pár ilyen beszólást a férfiaknak és ennyiből áll a szintje.

Felsőbbrendűségről meg szó sem volt. Ne haragudj, de szerinted az eredmény, hogy valaki itt nem szidja folyamatosan a férfiakat és nőket? Incelnek kéne lennem vagy frusztrált nőnek? Bocs, erre nekem nincs igényem.


#32: Újra leírom: Konkrétan megmutatták a hozzászólások, hogy igazam van. Gyakorlatilag értelmetlen azt mondani erre, hogy "denemúgyvan". Önmagában a valóság tagadása az, ami itt mérgezi a légkört.

2020. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Nekem a határozott azt jelenti, hogy kiállok magamért, másokért, tudok döntéseket hozni és nem vagyok nyámnyila.


És ez semmit nem vesz el abból, hogy én is szeretem, ha megszeretgetnek, vagy "vigyáznak" rám.

2020. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Egyiket sem. A határozott nem feltétlenül kompromisszumkész, a határozatlan pedig nem feltétlenül társ. Valahol a kettő között - rám is talált szerencsére egy ilyen lány. :)))
2020. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
32: de nem jut el az agyadig, hogy az illető is pont ugyanazt állította, amiről te itt ismeretterjesztő szakkört akarsz nyitni, ugye?
2020. dec. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Bocs, 33
2020. dec. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!