Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom, mi kellene még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mi kellene még a férfiaknak? Őszinte kérdés.

Figyelt kérdés

Teljesen objektíven mondom, az eddigi visszajelzések alapján, hogy csinos vagyok (nem vagyok egy top modell, ez tény, de 54 kg/163 cm-es, sportos lány vagyok, fenékkel-mellel, de vékony derékkal, picit kockás hassal). Arcomra is rengeteget bókot kapok, jóó, nem mondom, hogy modell arcom van, de általában szépnek tartanak. Tinderen rengeteg matchem van, rengetegen rám is írnak, de a nagy részük persze komolytalan.


Van normális hobbim, sportolok is, egyetemen most fogok végezni egy viszonylag piacképes szakon, ahol szintén jó a teljesítményem. Jó a humorérzékem is, legalábbis sokaktól kapom ezt a visszajelzést (fiúktól, lányoktól egyaránt). Laza is tudok lenni, ugyanakkor a megfelelő szituban komoly is. Megértő vagyok, és éppen ez az oka annak, hogy velem bármiről IS lehet beszélgetni (nyilván, amihez értek, nem kell hozzá specifikus szaktudás). Nekem van több olyan barátom is, akik pont ezt emelik ki bennem, hogy azért imádnak velem barátkozni, mert azt érzik, előttem nem kell megfelelniük, hanem önmagukat adhatják és bármit elmondhatnak.


Na de a férfiakkal valahogy nincs sikerem... van egy séma: először jön a bókolás, hogy "jaaj, de gyönyörű vagy" és társai, majd elindul a beszélgetés, kialakul a dinamika. Randik stb. A sráctól érkeznek pozitív visszajelzések, kezdetben eléggé tepernek, odateszik magukat. Azonban, amint én is elkezdek nyitni és kezdeményezni vagy érdeklődőbb lenni (pl. már én is kezdeményezek talit, vagy jobban érdeklődöm a dolgai iránt, pl. milyen volt a munkája), elvesztik az érdeklődésüket. Amíg úgymond nagy ívben teszek a dolgokra és hagyom, hogy ők "kergessenek", addig nagyon izgalmas vagyok... aztán mikor részemről is kialakul az érdeklődés, valahogy ez megszűnik.


De annyira bosszantó ez, mert szerintem egy komoly párkapcsolatban tök alap az egymás iránti érdeklődés, a kölcsönösség, érdeklődés egymás iránt stb.


Nem tudom, mit szúrok el állandóan. :( Vagy ha nem én szúrom el, mi lehet a gond?


Nincs egyébként pasiban ideál, mármint külsőre kevésbé vagyok válogatós (nekem fontosabb, hogy legyen önmagához illő stílusa, mint az, hogyan néz ki, ilyen szempontból nem vagyok válogatós) és elsősorban azt nézem, hogyha kép alapján szimpi, beszédben, kommunikációban is az-e. Tehát oké, valaki képről mondjuk helyes, de nem tud egy értelmes mondatot leírni, nyilván érdektelen maradok.


Szerintetek hol úszik el a dolog? Ti mit gondoltok?


Hátha tapasztaltabbak vagytok nálam.


Köszönöm a segítséget!


23L



2021. ápr. 16. 08:52
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
31%
Lehet magasan van a léc. Kapcsold ki az ‘alfa-searching’-ot magadban, aztán lesznek normális pasik. :)
2021. ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
17%
Pedig a válasz egyszerű, és régóta köztudott: "EGY NŐ LEGYEN SZAKÁCS A KONYHÁBAN ÚRINŐ A TÁRSASÁGBAN ÉS SZAJHA AZ ÁGYBAN."
2021. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
72%

Ugyanez van velem is, szóval ne aggódj. Randiztam párat szeptembertől egészen januárig, amíg távolságtartó voltam, én voltam a legjobb, különleges és egyebek. Tisztában vagyok azzal, hogy határozott vagyok, nem szoktam bizonytalan lenni abban, amit és akit akarok. Én is edzek, csinos vagyok, vannak céljaim teszek is értük.

Ez elvileg mindegyiknek bejött. Aztán, amint én is elkezdtem "kötődni" már nem tudták, mit akartak.. :D A legtöbb fiú (direkt nem férfit írok, mert abból kevés van) nem szereti, ha van eszed és célod, saját gondolataid, azt szeretik, ha hülye vagy és kihasználható.


Itt nem velünk van a baj szerintem, hanem azzal, hogy sok az új lehetőség, már mindenhol látnak szép lányokat, sok az ismerkedős oldal. Miért maradnának egy szép lány mellett, ha ők is jól néznek ki és lehet még több csajuk is?


Legalábbis ezek a saját tapasztalataim, fel a fejjel, ha majd nem akarod igazán jön az, aki egy igazi férfi lesz és szeretni fog, megbecsül.

Én is úgy érzem már, hogy akivel most ismerkedek, Ő lesz az. Pedig nem is akartam most senkit már a sok gyökér miatt. Kitartás, sok béka van és kevés herceg.


24/L

2021. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
59%

Az, hogy szép vagy helyes stb annyit jelent, hogy szívesen megdugja párszor, vagy egy ideig.

Ha megkérded, ő micsoda, kicsoda, milyen tervei LEHETNEK?

Na az már bántó, mert gondolom senkik és kb azok is maradnak hozzád képest.


És akkor már feszeng a létedtől.

Öreg vagyok, száz ilyet láttam, sőt én is éreztem.nar ilyet fiatalkoromban.

Aztán máshogy lett, meg már lett házasság, még konszolidált, a vártnál lényegesen jobb életem, de akkor nem bíztam ebben.

Nincs veled semmi baj, hozd előrébb az érdeklődésedet, és akkor a férgese hamarabb kihullik.

Csak lazán!

2021. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
13%

A lényeget írd le!


Hány éves kani kéne? Gondolom ilyen 25 körüli, nem pedig érett férfi, ugye?

2021. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
58%

"A legtöbb fiú (direkt nem férfit írok, mert abból kevés van) nem szereti, ha van eszed és célod, saját gondolataid, azt szeretik, ha hülye vagy és kihasználható."


Pontosabban a legtöbb fiú akivel TE RANDIZTÁL ezeket a lányokat szereti és ebből általánosítasz. Viszont TE választod meg, kivel randizol. Szóval felmerül a kérdés, hogy TE miért is ilyeneket választottál? Érdekes kb egyik ismerősöm sem ilyen.


"Miért maradnának egy szép lány mellett, ha ők is jól néznek ki és lehet még több csajuk is?"


Pont ezt mondtam az előbb - erre az átlagembernek nincs lehetősége csak a legnépszerűbbeknek. Az adottságait kihasználó legjobb külsejű kb 15-20%-nyi férfiról beszélsz te is és a kérdező is. Csak akkor felmerül a kérdés, hogy ha magad 7/10-esnek tartod kérdező akkor miért csak ezt a kategóriát veszed észre.

2021. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
79%
A 33-as nagy igazságot írt, de a sok önbizalom hiányos, vonzó férfiakat hibaztato gyökér lepontozza. Nagyon szánalmasak vagytok 😅 tényleg, milyen undorito már, hogy egy számomra vönző ferfival akarok kapcsolatot létesíteni, pólót twist :a számomra vonzó nem egyenlő brad pittel😉 na ilyenkor mi van?😆
2021. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

36-os 33-as vagyok:


Igen, én választom meg, nem is lett volna velük semmi baj, ha egyszer egy nő nem k*rta volna át a fejüket, némelyik pasinak elég egy nagyobb csalódás és onnantól kezdve az összes nőt ki akarják használni, persze akit lehet azt ki is fogják. Szerinted a legelején tudtam, hogy ilyenek? Nem, hisz a lehető legjobb oldalukat mutatták nekem, csak ugye én meg észrevettem egy-két dolgot, mert nem vagyok idióta.


És igen, ezekután is egy jó pasi csapja nekem a szelet, miért gond ez? :D Én is jó csajnak tartom magam, miért ne lehetne egy helyes és értelmes férfi mellettem? Nem értelek titeket amúgy esküszöm, férfiak vagytok és nyávogtok állandóan ezeken a külsőségeken, holott ti se jönnétek össze egy számotokra nem tetsző nővel. Nem? :)

Nem kell itt ez a hülye szöveg, de persze pontozzatok csak le. Attól még ez az igazság. Ugyanúgy a belső is fontos és bármilyen hihetetlen, van helyes és értelmes, udvarolni tudó férfi is.


Köszi 37-es, csak tudod az igazság sokszor fáj. Dehát ez meg már az ő bajuk. :D

2021. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!