Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom, mi kellene még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mi kellene még a férfiaknak? Őszinte kérdés.

Figyelt kérdés

Teljesen objektíven mondom, az eddigi visszajelzések alapján, hogy csinos vagyok (nem vagyok egy top modell, ez tény, de 54 kg/163 cm-es, sportos lány vagyok, fenékkel-mellel, de vékony derékkal, picit kockás hassal). Arcomra is rengeteget bókot kapok, jóó, nem mondom, hogy modell arcom van, de általában szépnek tartanak. Tinderen rengeteg matchem van, rengetegen rám is írnak, de a nagy részük persze komolytalan.


Van normális hobbim, sportolok is, egyetemen most fogok végezni egy viszonylag piacképes szakon, ahol szintén jó a teljesítményem. Jó a humorérzékem is, legalábbis sokaktól kapom ezt a visszajelzést (fiúktól, lányoktól egyaránt). Laza is tudok lenni, ugyanakkor a megfelelő szituban komoly is. Megértő vagyok, és éppen ez az oka annak, hogy velem bármiről IS lehet beszélgetni (nyilván, amihez értek, nem kell hozzá specifikus szaktudás). Nekem van több olyan barátom is, akik pont ezt emelik ki bennem, hogy azért imádnak velem barátkozni, mert azt érzik, előttem nem kell megfelelniük, hanem önmagukat adhatják és bármit elmondhatnak.


Na de a férfiakkal valahogy nincs sikerem... van egy séma: először jön a bókolás, hogy "jaaj, de gyönyörű vagy" és társai, majd elindul a beszélgetés, kialakul a dinamika. Randik stb. A sráctól érkeznek pozitív visszajelzések, kezdetben eléggé tepernek, odateszik magukat. Azonban, amint én is elkezdek nyitni és kezdeményezni vagy érdeklődőbb lenni (pl. már én is kezdeményezek talit, vagy jobban érdeklődöm a dolgai iránt, pl. milyen volt a munkája), elvesztik az érdeklődésüket. Amíg úgymond nagy ívben teszek a dolgokra és hagyom, hogy ők "kergessenek", addig nagyon izgalmas vagyok... aztán mikor részemről is kialakul az érdeklődés, valahogy ez megszűnik.


De annyira bosszantó ez, mert szerintem egy komoly párkapcsolatban tök alap az egymás iránti érdeklődés, a kölcsönösség, érdeklődés egymás iránt stb.


Nem tudom, mit szúrok el állandóan. :( Vagy ha nem én szúrom el, mi lehet a gond?


Nincs egyébként pasiban ideál, mármint külsőre kevésbé vagyok válogatós (nekem fontosabb, hogy legyen önmagához illő stílusa, mint az, hogyan néz ki, ilyen szempontból nem vagyok válogatós) és elsősorban azt nézem, hogyha kép alapján szimpi, beszédben, kommunikációban is az-e. Tehát oké, valaki képről mondjuk helyes, de nem tud egy értelmes mondatot leírni, nyilván érdektelen maradok.


Szerintetek hol úszik el a dolog? Ti mit gondoltok?


Hátha tapasztaltabbak vagytok nálam.


Köszönöm a segítséget!


23L



2021. ápr. 16. 08:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
16%
A férfiaknak buta lány kell akit meg lehet félelmíteni kihasználni haverokkal megalázni
2021. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem rossz embereket fogsz ki, vagy tényleg van valami a háttérben amit nem írtál( lehet te sem tudsz róla).

De ne add fel, majd összejön 😉

2021. ápr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
84%

"női hangulatingadozásokra"


Nem, ez a te személyes hangulatingadozásod. Felejtsük már el ezeket a "puncim/fütyim miatt csinálom" dolgokat.

2021. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
20%

Az, hogy a lapatallu menocsavo Chad-ekbol nincs eleg, hogy mindegyikotoknek jusson. Tehat vagy azt a keveset passzolgatjatok korbe, vagy az lesz, amit itt leirtal.



36F incel

2021. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
44%
Én azt látom, hogy mindenki szeret felé lőni. Ha egy lány jól néz ki, akkor ő csak az ultra szuper menő pasikat veszi észre. Az ilyen hapsik meg 10 nőt tartanak egyszerre, persze hogy nem fognak futni egy adott nő után, hisz ott van még 9 aki gondolkodás nélkül szétteszi a lábát. Aki meg érdeklődne utánad, akár társként is kezelne az meg nem néz ki jól. Jajjj mennyi ilyen van körülöttem is!
2021. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a választ tényleg csak te tudod megadni, itt csak spekulálhatunk. Meg kéne próbálnod külső szemlélőként tekintened magadra. Amúgy pl. a túlzott maximalizmus magaddal szemben egy olyan tulajdonság, amiről nagyon sok ember azt hiszi, hogy nem derül ki meg nem látszik rajta legalább az elején, pedig kb. mindenki látja rajta valamilyen formában, maximum nem realizálja, hogy ez a gond. Szerintem ezt így érdemes lenne végigfuttatnod magadban, meg akár megkérdezni olyan barátot, aki meg meri neked mondani a véleményét. És nem úgy rákérdezni, hogy szerinte miért jársz mindig így, hanem mondjuk miben látszik meg rajtad ez a maximalizmus (vagy bármi más). Vagy emlékezzen vissza, mik voltak rólad az első benyomásai, ha nem annyira régi barátság.

Amúgy nekem így azokból, amiket írtál, az jön le, hogy túlgörcsölős, túlgondoló vagy, nem elég "laza". Ez nagyon ijesztő tud lenni. Volt egy ilyen barátnőm, kb. mindenkit elűzött maga mellől, pedig egy nagyon csinos, jólelkű, kedves, stb. lány. De mindenen IS stresszelt. De ez is csak spekuláció.

Vagy, amit még érdemes lenne vizsgálnod, hogy mi alapján választasz randipartnereket. Ok, külső annyira nem érdekel, de a lényeg nem is ez, hanem mondjuk kiválasztod mindig a bizonytalan kötődésűeket mondjuk. Vagy azokat, akik valójában link alakok, csak megjátsszák magukat. Szóval jó lenne, ha tudnád, mi a közös ezekben a férfiakban, mert akár ez is lehet a kulcs.

Vagy az is lehet, szintén barátnős tapasztalat alapján, hogy minden jöttment idiótának esélyt adsz válogatás nélkül.


De az biztos, hogy a megoldás, a válasz nálad van.


Meg persze lehetsz sz

2021. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
81%

"A férfiaknak buta lány kell akit meg lehet félelmíteni kihasználni haverokkal megalázni"


Az, hogy neked az ilyen férfiak jutottak, nem jelenti azt, hogy mindegyik ilyen.

2021. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
43%
Nezd kerdezo itt a gyakorin elvileg senkit sem érdekel hogy nez ki a ferfi megis a társkeresők statisztikai azt mutatjak hogy a ferfiak 20%-a kapja a matchek tulnyomo részét. Kb biztos hogy te is olyanokkal randizgatsz akiknek van talonban meg tobb lany akik aztan könnyebben fekszenek mint te ezert nem teged valasztanak. Ez az elso randis csok is tipikus f.ckboy viselkedes..
2021. ápr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
+ az az infó kimaradt hogy van-e veluk szex is
2021. ápr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Egyelőre nincs még, nekem gyors a 3-4 tali utáni szex. De ettől még van igényem, exemmel is elég jó szexuális életünk volt
2021. ápr. 16. 10:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!