Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom, mi kellene még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mi kellene még a férfiaknak? Őszinte kérdés.

Figyelt kérdés

Teljesen objektíven mondom, az eddigi visszajelzések alapján, hogy csinos vagyok (nem vagyok egy top modell, ez tény, de 54 kg/163 cm-es, sportos lány vagyok, fenékkel-mellel, de vékony derékkal, picit kockás hassal). Arcomra is rengeteget bókot kapok, jóó, nem mondom, hogy modell arcom van, de általában szépnek tartanak. Tinderen rengeteg matchem van, rengetegen rám is írnak, de a nagy részük persze komolytalan.


Van normális hobbim, sportolok is, egyetemen most fogok végezni egy viszonylag piacképes szakon, ahol szintén jó a teljesítményem. Jó a humorérzékem is, legalábbis sokaktól kapom ezt a visszajelzést (fiúktól, lányoktól egyaránt). Laza is tudok lenni, ugyanakkor a megfelelő szituban komoly is. Megértő vagyok, és éppen ez az oka annak, hogy velem bármiről IS lehet beszélgetni (nyilván, amihez értek, nem kell hozzá specifikus szaktudás). Nekem van több olyan barátom is, akik pont ezt emelik ki bennem, hogy azért imádnak velem barátkozni, mert azt érzik, előttem nem kell megfelelniük, hanem önmagukat adhatják és bármit elmondhatnak.


Na de a férfiakkal valahogy nincs sikerem... van egy séma: először jön a bókolás, hogy "jaaj, de gyönyörű vagy" és társai, majd elindul a beszélgetés, kialakul a dinamika. Randik stb. A sráctól érkeznek pozitív visszajelzések, kezdetben eléggé tepernek, odateszik magukat. Azonban, amint én is elkezdek nyitni és kezdeményezni vagy érdeklődőbb lenni (pl. már én is kezdeményezek talit, vagy jobban érdeklődöm a dolgai iránt, pl. milyen volt a munkája), elvesztik az érdeklődésüket. Amíg úgymond nagy ívben teszek a dolgokra és hagyom, hogy ők "kergessenek", addig nagyon izgalmas vagyok... aztán mikor részemről is kialakul az érdeklődés, valahogy ez megszűnik.


De annyira bosszantó ez, mert szerintem egy komoly párkapcsolatban tök alap az egymás iránti érdeklődés, a kölcsönösség, érdeklődés egymás iránt stb.


Nem tudom, mit szúrok el állandóan. :( Vagy ha nem én szúrom el, mi lehet a gond?


Nincs egyébként pasiban ideál, mármint külsőre kevésbé vagyok válogatós (nekem fontosabb, hogy legyen önmagához illő stílusa, mint az, hogyan néz ki, ilyen szempontból nem vagyok válogatós) és elsősorban azt nézem, hogyha kép alapján szimpi, beszédben, kommunikációban is az-e. Tehát oké, valaki képről mondjuk helyes, de nem tud egy értelmes mondatot leírni, nyilván érdektelen maradok.


Szerintetek hol úszik el a dolog? Ti mit gondoltok?


Hátha tapasztaltabbak vagytok nálam.


Köszönöm a segítséget!


23L



2021. ápr. 16. 08:52
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Vannak negatív tulajdonságaim is, de nyilván nem az első 3-5 randin fog ez kibukni.


Negatív tulajdonságok: túlzott maximalizmus magammal szemben, túlzott érzékenység, aggódó vagyok, meg sajnos hajlamos vagyok ilyen tipikus női hangulatingadozásokra is (de azért az ismerkedés elején ezek még nem derülnek ki, vagyis már előtte elúszik az egész).


Nem gondolom, hogy nagyképű lennék, igen, van egy egészséges önbizalmam és tisztában vagyok az értékeimmel (negatívakkal is), elmondtam, hogy nincs modell alkatom stb, 7/10 körüli nőnek tartom magam.

2021. ápr. 16. 09:07
 12/38 anonim ***** válasza:
63%

Sztem csak rossz pasikat fogsz ki vagy lehet tul szep vagy es ez miatt mindenki csak meg akar dugni de nem akar kapcsolatot veled.

En tokre szerettem amikor a baratnom erdeklodott arrol hogy mi volt a meloba vagy hogy hogy telt a napom, mivel foglalkoztam stb. A kapcsolat elejen sztem nagyon fontos a hasonlo lagyi duma. Probalj talalkozni a kiszemeltjeiddel, szemelyesen sokkal konnyebb kozos temat talalni, beszelgetni. Online sokszor eroltetett az egesz, nem lehet rendesen kifelyezni amit szeretnel vagy egyszeruen nem jonnek fel olyan temak amik siman feljonnenek egy kozos setalas kozbe

2021. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
0%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Na mindegy, köszönöm ezt a sok választ, nem gondoltam, hogy pár perc alatt ennyit kapok, hidegeket-meleget. Átgondolom mindenképp, amiket írtatok. :)
2021. ápr. 16. 09:11
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyiből tényleg furcsa az egész.
2021. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
13%
Férfiként mondom: 3 dolog kell a pasiknak. 1.: Teli gyomor. 2.: Üres zacsi. 3.: Csend!!!
2021. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
79%
Szerencsére vannak nálad komplexebb pasik is magasabb igényekkel. :)
2021. ápr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
67%

Semmiképp se tartalak nagyképűnek. Igen, egészséges önértékelésed van: az arany középúton lehetsz a nagyképű és az önbizalomhiányos nők között. Állítom, hogy akik téged nagyképűnek tartottak, meg azt mondják, hogy "dolgozz az önismereteden", azoknak vannak komplexusaik, azok nincsenek harmóniában magukkal, és ezt vetítik ki rád (a pszichológia projekciónak nevezi ezt a viselkedést).


Ha csak pár napig kevesebbet ír a másik, azon ne akadj fönn: egyszerűen éli az életét, van más dolga is, de ettől még nagyon fontos lehetsz neki. Inkább az a kérdés, szívesen találkozik-e veled újra és újra, ill. akkor igényli-e a testi közeledést (csók, ölelés), érzed-e rajta, hogy örül a társaságodnak stb. Az online írogatásoknak vagy azok hiányának nincs jelentősége.

És ne változz meg! Maradj érzékeny és érdeklődj a másik iránt. Kevés lelombozóbb dolog van, mintha csak unottan ül az ember mellett a randipartnere. Legföljebb a hangulatingadozásaidat próbáld mederben tartani, mert hosszú távon viszont egy hisztis nő nagyon idegőrlő tud lenni.

2021. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom ez segít-e (tényleg nem bántásnak szánom), de az hogy az egyik legnagyobb negatív tulajdonságod a túlzott maximalizmus ez alapján egy olyan lány lehetsz, aki szeret irányítani, szinte "kicsattansz". Ez a férfiaknak lehet először vonzó, hogy "na végre nem egy mimóza kislány!" de lehet emiatt hamar ki is ölöd belőlük a vadászösztönt. Túlságosan magabiztos, irányító vagy.

(persze ez csak spekuláció, nem ismerlek. Csak abból, amit írtál erre közetkeztetek.)

2021. ápr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
15%

Nem tudhatom biztosan, csak az írásod alapján tippelhetek. Te tul gépies vagy. Nincs spontaneitás benned.A tinderen Ide húzom- odahúzom, randi,várod, hogy valami legyen. Van egy elképzelésed, egy séma, ami szerint majd kialakul egy mélyebb ismeretség, és ezt csinálod mindenkinél. Pedig nem vagyunk egyformák!! Majd itt van a szakodolgozat. És? Mi van akkor? Megszűnik az élet? Sokan írtunk szakdogát, de attól még más is belefért. Lehet nem napi szinten, meg egy 24 be, de azért nem hanyagoltam el nekem fontos dolgokat.

A kapcsolat annyira nem fontos?

Barátnőkkel tali, családi programok igen?

Valahogy úgy tűnik nekem, hogy te úgy vagy vele, hogy kész vagy testileg, lelkileg, és ez éppen elég is. Majd a másik jön, és felépíti a kapcsolatot.Majd csinálja. Te meg csak úgy vagy.

2021. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!