Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha valaki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha valaki annyira hatással volt rám a múltban, hogy azóta is olyan típusú embert keresek (de tudom, hogy úgyse fogok olyat találni)?

Figyelt kérdés

Nagyon megfogott valakinek a személyisége és a természete a hibáival (!) együtt. Azonban én nem voltam rá ilyen hatással és nem alakult ki közöttünk semmi. Ezt a részét már elengedtem.

Amikor ismerkedek akkor viszont mindig beugrik ő, hogy hozzá hasonlót szeretnék, de nyilván nem fogom ugyanazt megtalálni a másik emberben.

Tudom, azt fogjátok mondani, hogy még mindig nem engedtem el, ezen már tényleg túl vagyok. Szimplán emlékszem milyen érzést váltott ki belőlem amikor először beszéltünk, először találkoztunk, egyből éreztem, hogy ő más, mint a többi. Sajnos ez nem volt kölcsönös, de megmaradt bennem ez az érzés és senkinél nem éreztem ilyet azóta, így nem tudok őszintén ismerkedni másokkal. Valakinek volt már/van ilyen jellegű problémája és mi a megoldás?

Reménykedem, hogy el fog múlni sok-sok év múlva, eltelt 3 év, de semmi nem változott bennem. Az elmúlt időszakban nem ismerkedtem, nem is szeretnék egy darabig, de ez az érzés zavar bennem, amit fent is írtam... Így kedvem sincs az egészhez :(


2021. ápr. 16. 07:18
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Amíg nem tudod megfogalmazni, mi váltotta ki az érzést, addig nem is fogsz találni olyat, aki ugyanazt az érzést kiváltja.


Te misztifikálod túl az egészet, senki sem pótolhatatlan.

2021. ápr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de kb 18 évvel ezelőtt volt egy plátói szerelemem (nagyon jó barátok voltunk) és utána vagy 15 évig még mindig ő volt a szívem legmélyén, pedig házas voltam, gyerekem lett. Még mindig azt az érzés kerestem, amit ő adott. Talán most jutottam el oda hogy sem külsőre, sem belsőre soha ilyen férfi nem lesz az életemben és ez teljesen rendben van. Hogy ez mennyiben befolyásolja azt hogy elváltam, egyedül vagyok, nem tudom. Az a baj a szerelemmel, hogy az csak a te fejedben létezik. Ott kell rendet tenni. Már vagy 3 éve vagyok én is olyan állapotban, hogy ki merném jelenteni hogy nem olyat keresek, mint ő, nem is őt.
2021. ápr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!