Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok között is van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok között is van olyan aki azt gondolja hogy nem fog soha komoly kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Házasság, gyerekek.


Eddig milyen kapcsolataid voltak? Hány éves vagy?


2021. ápr. 15. 08:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Igen,lassan én is így érzem, bár még fiatal vagyok. Jelenleg ismerkedek egy sráccal, aki eléggé tetszik, viszont bizalmatlan vagyok vele az előző kapcsolataim miatt.

Három komoly volt eddig,egy három éves és két fél éves, mindhárman szakítottak velem,mert kiderült egy idő után, hogy nem komoly kapcsolatra vágynak,nekik ez túl korai.


23 éves vagyok (L)

2021. ápr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Félek a férfiaktól, ezért nagyon lassan tudok csak haladni. A legtöbb hamar elveszti a türelmét, elhord minden knak és továbbáll. Vagy folytatja az ismerkedést, de mellette másoknál is kezdeményez. A mai világban már nem divat hónapokon keresztül megismerni egymást, de azt nem értem, miért kell ezért felelősségre vonni. Ettől csak messzebbre lök magától.
2021. ápr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan komoly szinten, hogy házasság gyerek, eddig nekem csak oyan párjaim voltak, akik ennek mégcsak a gondolatátol is menekültek, aki meg rá akart beszélni gyerekvállalásra, attol meg én nem akartam, mert a feltételeit nem akarta biztositani.

Most is olyannal vagyok aki akarna ugyan komolyat, de a kapcsolatba viszont nem tesz bele.


Eddig akárkitől is vállaltam volna, egyedulállo anya lennék ma.

2021. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaz még annyira nem vagyok kicsúszva, de kicsit úgy érzem, hogy nem találok a közeljövőben senkit..

15-18 között voltak tiniszerelmek, pár hónapos kis randik, majd 18 évesen volt egy hosszabb és komolyabb kapcsolatom.

Kicsit több mint másfél év után szakítottunk, ennek lassan lassan 2 éve..

Azóta kicsit olyan, mintha senkit se találnék aki kapcsolatot szeretne, nem hogy házasságot vagy gyereket.

Terveimben régen az volt, hogy 21-22 éves koromban megtalálom azt, akivel 24-26 éves koromban vállalnék esetleg gyereket, mert szeretnék fiatal anyuka lenni. Most viszont úgyérzem, hogy minden ilyenről le kell mondanom, mert egyszerűen senki nincs a láthatáron. Legbelül kicsit bizakodott, hogy valakivel megtudok ismerkedni a covidos időszak után, de lassan elengedem ezen a téren az elvárásaim és a terveim.

2021. ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

"Három komoly volt eddig,egy három éves és két fél éves"


Nem bántásból, de fél éves kapcsolatot én nem nevezném komolynak.


Férfiként én egyébként inkább ismerkednék hosszabb ideig, az előző kapcsolatomnak is az vetett véget (egy részről), hogy a lány mindent azonnal akart, egyszerűen "túl gyors" iramot dikált minden téren.

Én inkább lasabb és nyugodtabb vagyok minden téren, csak manapság erre már senkinek nincs ideje, se türelme.

2021. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Hát szerintem meg nem az idotol lesz komoly hanem a felek hozzaallasatol. Attól, hogy ki ennyit fektet bele a kapcsolatba,mennyire hűséges. Egy öt éves kapcsolat is lehet komolytalan,ha a felek csaljak egymást és csak úgy elvannak egymás mellett.
2021. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta egyedül. Szerintem manapság a legtöbben csak komolytalan, elvagyok kapcsolatot keresnek minden terv nélkül (ez a tapasztalat). Ma nehéz olyat találni, akivel tervezni lehet és megfelel az elvárásoknak.

28 N

2021. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

20-21 éves koromig teljesen jó volt ez az elvagyunk kapcsolat, hiszen még én se tudtam az életemet tervezni, és tanultam azt is, mi fán terem a kapcsolat. Viszont most már lenne igényem rá, tervekkel, célokkal, komoly elköteleződéssel. De sajnos azt látom, a korombeli fiúk még fiúk, nem férfiak, többségében nem tartanak itt. Az idősebbek meg nem vonzanak, saját korosztályom érdekel.

25 éves koromra jó lenne már egy ilyen kiforrottabb kapcsolat.

Fiatal vagyok még, ezért nem vesztettem el a reményt, de már nem vagyok naiv, látom, nem könnyű, szerencse is kell hozzá.

2021. ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%
Persze, van ilyen. Mint láthatod a válaszokból is, nagyjából minden 2. fiatal nő eljátssza ezt a hattyú halálát, mert rosszul választanak társat.
2021. ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Szar választékból nem tudom, hogy lehet jól választani. Ha feltételezzük, hogy minden 10 emberből 1 normális van, akkor elég nehéz megtalálni az az egyet. Plusz hidd el, a többségről nem az elején derül ki, hogy valami nem oké vele, hanem hónapok után :)
2021. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!