Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdekelnek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekelnek a nők?

Figyelt kérdés

Totál hidegen hagynak a nők. Szexkapcsolataim vannak, de egyébként egyáltalán nem érdekelnek, sőt idegesítőnek találom őket. Unalmasak, nem tudnak bennem semmilyen érdeklődést felébreszteni a szexen kívül.


35/F


2021. ápr. 15. 07:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egészen biztosan nem kívülállók fogják neked megfejteni. Ha neked így jó és a partnereid is megelégszenek ennyivel, akkor mi a gond?
2021. ápr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Te inkább duzzogsz...
2021. ápr. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem duzzogás, csak nem értem. Minden ismerősöm nős gyerekekkel. Mikor náluk vagyok néha akkor is csak pislogok, hogyan bírják ezt (duzzogás, parancsolgatás) elviselni. Mi ebben a jó?
2021. ápr. 15. 07:34
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Egy kapcsolatból nem csak azt "vesszük el", ami nekünk éppen jó. Pont attól erős, hogy a nehézségeket is együtt éljük meg és elfogadjuk egymás hibáját, a pozitív tulajdonságokat pedig erősítjük egymásban. Nem biztos, hogy mindenki olyan szenvedésnek éli meg a házasságot/párkapcsolatot, mint azt ahogyan te látod. Ha szerinted nem éri meg párkapcsolatot fenntartani, mert az csak nyűggel jár, akkor még nem találkoztál olyan emberrel, akivel érdemes a szexen túllépni. Vagy egyszerűen csak képtelen vagy bármiféle alkalmazkodásra és tényleg csak szexre van igényed.
2021. ápr. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Szexkapcsolataim vannak"


Akkor megiscsak erdekelnek, ha nem ferfiakkal szexelsz....



36F incel

2021. ápr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert eddig ilyeneket láttál,akik elsarkányosodnak.

Vannak jobbak is,csak kevés.

Meg kell találnod az ocsu között a búzát.

2021. ápr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Igazad van, majdnem mindegyik házisárkány. Én is ezt tapasztalom, nővel csak szexelni jó, mást nem. Az utazás és nyaralás velük tiszta téboly! Én már próbáltam mindent.
2021. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Megértem, folytasd csak lazán. :)
2021. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
5-ös: Igen, érdekelnek a nők, de csak szexre, ezt írtam is a kérdésnél. Egyébként idegesítenek, de nem kicsit.
2021. ápr. 15. 17:59
 10/10 anonim ***** válasza:
34%

Én nő vagyok és igazából megértelek. A nők többsége dögunalmas, butácska és beképzelt... legalábbis én ezt tapasztalom, kivételek a barátnőim meg egy-két ismerősöm, de tényleg nagyon kevés.


Viszont férfi kínálatban se túl fényes a helyzet, csak te a férfiakra nyilván más szemmel nézel, mint én, meg mások az elvárásaid.


Amúgy az is lehet, hogy kiégtél, vagy depressziós vagy, és azért nem érdekel senki.

2021. ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!