Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek írogat egy faszi 8 hónapon keresztül, ha tali meg azóta sincs?

Figyelt kérdés

Egyszer megvolt dumcsizva, kb egy hét ismeretség után, de az végül elmaradt. Állítólag azóta meg 200 kmre dolgozott és ezért nem tudunk találkozni. Nekem ez eléggé furcsa, mert 2 óra autóval 200 km. Nameg ami kiakasztó, hogy 8 hónap alatt nem volt igénye arra, hogy telefonon beszéljünk, csak írásban kommunikál.

Szerintetek miért csinálja?

Ennek semmi értelme...



2021. ápr. 14. 21:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor 18voltam osszeismerkedtem egy osztrak sraccal aki Becsben elt. Honapokig beszelgettunk, irkaltunk ejszakakon at, de mikor telefonalni akartam volna vele mindig kitalalt valami kifogast hogy miert nem lehet. Ugy adodott, hogy kiutazhattam Becsbe par napja. Elso volt vele kozolnom, mire kitalalta, hogy o pont akkor megy az apjaval nemetbe. Masodik osztrakban toltott napomon ramirt, hogy itt van a westbanhoffon nincs-e kedvem talalkozni vele. En a kozekben voltam a pratersteinnel a vidamparknal, mondta hogy odajon hozzam higy vegre talalkozhassunk. Hat azota jon😂miutan fel orat vartam ra (ez ido alatt nem valaszolt szóval kapcsoltam hogy ne legyek mar hatalmas madar) visszamentem a hotelba. Azota is csak jon😂
2021. ápr. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
11-es...jééézusom... vannak ilyen emberek?..
2021. ápr. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
12# vannak🤦🏻‍♀️ a poen az, hogy megkertem egy akkori baratnomet hogy irjon ra, stb es UGYANAZOKAT mondta neki, mint nekem. Aztan csinaltunk a csajszival egy kozos kepet es hanguzenetbe mondtam neki, hogy varlak a praternel. Letiltotta baratnomet is😂
2021. ápr. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Talán mert soha, semmi komolyat nem akart tőled?!... Csak tipp... 😅😏😔
2021. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Hasonló helyzetben vagyok, mint te! Én sem értem miért csinálja ezt velem!

Ha gondolod írj privát üzenetet nekem, és elmesélem az én sztorimat. Ugyanígy szórakozik velem egy pasi, ám a célját nem értem mire jó neki.

2021. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!