Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Átlagosan kinéző nők! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosan kinéző nők! Mit tennétek ha egy hónapon keresztül, olyan szépek és csinosak lennétek mint Palvin Barbi?

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Gondolkoztam egy ideig, ha már megszólítottál, fogalmam sincs ki ez a csaj de ha 1 hónapig tényleg nagyon jól néznék ki, biztos sokfelé mennék és élvezném, ha megnéznek. De amúgy tényleg fogalmam sincs :D átlagos kinézetem van, de én elégedett vagyok magammal.
2019. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Mindennap fotózásra járnék, hogy mikor visszacsúnyulok, legyen egy csomó zsém.
2019. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanazt, amit most, csak reggel könnyebb lenne kitalálni, hogy mit vegyek fel munkába.
2019. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
1 hónapig azzal a pasival lennék, akit sosem kaphatok meg.
2019. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem akarnám.


A férjemnek én vagyok a legszebb nő a világon. Engem ezen kívül semmi más nem érdekel.


Nekem is ő a leggyönyörűbb.


A szépség szubjektív. Ha csak úgy random külsőt kéne választanom, akkor az a nő szép szerintem, aki a lány a vonatonban megant játszotta. Na ő szép nő, Barbi sehol sincs hozzá.

2019. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Átlag alattiként is ér válaszolni?

Egyrészt örülnék, hogy végre nem lesz masszív hányingerem, amikor tükörbe nézek, és jól érezném magam a bőrömben.

Másrészt kihasználnám, hogy végre van lehetőségem annyit szexelni, amennyit akarok és olyanokkal, akikhez tudok vonzódni + jól csinálják.

Mondjuk ezek után, ha letelne az 1 hónap, eret is vágnék magamon. Durva lenne olyan magasról visszazuhanni ide, a mélybe. Ha valaki folyton ezen a szinten van, azt legalább egy idő után egész jól megszokja. 😏

2019. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
kiélvezném egy hónapon át annak a társaságát és figyelmét, akiére mindennél jobban vágyok
2019. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Barbi persze nagyon szép, de ha a saját fogalmaim szerinti ideálisan szép akarnék lenni, biztosan nem ő jutna elsősorban az eszembe. Bocsi, de nekem róla (Barbiról, csupán a külseje alapján) a "lassú víz partot mos" mondás jut az eszembe, és ez olyasmi, amit soha nem akarnék magamról sugározni a külvilágnak, mert én személyiségre ennek pontosan az ellentéte vagyok.
2019. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Most tudom, hogy kapni fogom az ívet pedig egyáltalán nem vagyok ez a "jajj nem is szép tök ronda" savanyú a szőlő típus. De nekem a Palvin Barbi ha megköveznek se a meseszép kategória. Nekem annyira nagyon átlagos, kismillió csajt ismerek és látok napi szinten akik sokkal szebbek és különlegesebbek. Nekem ő kicsit sem szupermodell alkat. Szóval én lehetőség szerint nem néznék ki úgy.
2019. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
#9-es, Barbi két okból lett sztármodell: az egyik, hogy fotókon remekül mutat, tehát fotogén, a másik pedig, hogy kellően alkalmazkodó / alázatos típus, pont olyan mértékben, mint amit ez a szakma megkíván.
2019. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!