Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek írogat egy faszi 8 hónapon keresztül, ha tali meg azóta sincs?

Figyelt kérdés

Egyszer megvolt dumcsizva, kb egy hét ismeretség után, de az végül elmaradt. Állítólag azóta meg 200 kmre dolgozott és ezért nem tudunk találkozni. Nekem ez eléggé furcsa, mert 2 óra autóval 200 km. Nameg ami kiakasztó, hogy 8 hónap alatt nem volt igénye arra, hogy telefonon beszéljünk, csak írásban kommunikál.

Szerintetek miért csinálja?

Ennek semmi értelme...



2021. ápr. 14. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle
2021. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Videochatelj vele és kérdezd meg tőle!
2021. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetni szeretne, vagy csak simán egy online barát vagy a számára?


Esetleg gyáva ilyesmit felvetni és inkább a régi "úgyis a nő dönt" elvet vallja?

2021. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
És te miért válaszolgatsz neki 8 hónapon keresztül?
2021. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát mert tetszett. Ugyanis egy párkeresőn írt rám ismerkedési célból
2021. ápr. 14. 22:40
 6/15 Era50 ***** válasza:
100%
Ja fura emberek vannak, nekem is van ilyen online barátom, már lassan 9 honapja. Igazabol ő sem akar találkozni, de napi szinten irosgatunk, megy a hülyülés... Nem akar többet! Én sem értem, de nagyon kedveljük egymást, és ennyi...
2021. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5. De Ő írásban szeretne többet, csak tovább sose jutunk 😂
2021. ápr. 14. 22:49
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

De lehet Mari néni is az öreg otthonból.

Szerintem nem lesz ebből semmi, bocs.

2021. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kapcsoljon be a vészcsengőd. Ha eddig esetleg nem történt meg, akkor általunk. Bár gondolom nem véletlen tetted fel ezt a kérdést, már munkálkodik benned a kétely. Ugyan így jártam szinte, hónapokig beszélgettünk, nagyon csúnya vége lett. Kitalált egy életet magának, egy idő után már kórházi “ügyei” is voltak. Nem akart se telefonálni, se videóchatelni, a talikat lemondta, miközben az elején ő hozta fel, hogy esetleg találkozhatnánk. Szóval, ha nem változik a dolog, akkor el kell döntened, hogy akarod e vagy sem, de gyanítom egy csalóval van dolgod. Aki meg az önbizalomhiányára fogja, vagy arra, hogy biztos internetes barát akar maradni, azzal közlöm, hogy ezt lehet közölni is a másik féllel, és nem húzni az idejét. :)
2021. ápr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Egyszerű. Mert, nem érdekli Őt az egész.
2021. ápr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!