Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik ezt mondják, pontosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ezt mondják, pontosan mit értenek alatta?

Figyelt kérdés
Néhány nőtől (itt elég soktól) azt hallani, hogy nőként pont ugyanannyira nehéz a társkeresés vagy nehezebb, mint férfiként. Ők pontosan ez alatt mire gondolnak? Azon kívül, hogy maguknál nőként sokkal jobb pasit keresnének, mert csak ilyen nőktől hallani ezt. Ezenkívül van más dolog, amiben nőként nehezebb a társkeresés?

2021. ápr. 14. 18:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
17%

Én egy feminista nő vagyok így számomra fontos a férfiak és nők közötti egyenlőség. A szituáció a párkapcsolati piacon az én igazságérzetemet is kiakasztja és egyre egyértelműen úgy érzem politikai megoldás kell.


Igen, mi nők ha egyenlőséget akarunk a férfiakkal, bizonyos jogokról lehet, hogy le kell mondanunk a jövőben. Azokat a nő társaimat pedig, akik ezt nem ismerik el, mélységesen megvetem. Nekik azt mondom, ne panaszkodjál, inkább változtass magadon.


(Na ha egy ilyen nőt látnék, aki ilyeneket ír, talán komolyabbam venném őket)

2021. ápr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

"Szexre valószínűleg könnyebben találunk párt, mert rengeteg srácot csak a dugas érdekel":


Ezt a nők tipikusan akkor tapasztalják, ha olyan férfival akarnak összejönni, akik a felső 10% -ban vannak kinézetben. Nem, te nem nézel ki ilyen jól, ne csodálkozz, ha nem kapsz ilyen pasit hosszú távra.

2021. ápr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
93%

21-eske, feministának sem kell lenni, a nők mindig nemet fognak mondani a nemi erőszakra.


"Komolyabban venném a nőket, ha adnának pinát".


Érted, amit írsz amúgy? Egyenlőség az, hogy lemondok bizonyos jogaimról? Na takarodj vissza a kérdésedhez, vadbarom.

2021. ápr. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondtam, hogy milyen jogról
2021. ápr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
De, a kérdésednél ki van fejtve, popsibuksi.
2021. ápr. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésemben csak annyit írtam, hogy visszahoznám a monogámiát és megadóztatnám a szingli nőket. Az első azt jelenti, hogy le kell mondaniuk a nőknek a Chadhez való korlátlan hozzáférésükről igen.
2021. ápr. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
94%

Meg fogsz lepődni,de pontosan azt értik alatta, hogy nőként ugyanolyan nehéz társat találni, mint férfiként 🤷

Valahányszor egy heteró nő társra talál, ugyanakkor egy férfi is.

2021. ápr. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
93%

‘A kérdésemben csak annyit írtam, hogy visszahoznám a monogámiát és megadóztatnám a szingli nőket. Az első azt jelenti, hogy le kell mondaniuk a nőknek a Chadhez való korlátlan hozzáférésükről igen.‘


te elmebeteg vagy amugy, eskuszom:Ddd mi az, hogy le kell mondanom a ‘chadhez valo korlatlan hozzaferesemrol’?! nem fekudhetek le jo pasikkal, mert neked, nyomorult incelnek nem jut no? valoszinu, elobb lennek leszbikus, minthogy egy ilyen elmebajos incellel osszealljak.


es ahhoz mit szolnal, ha az inceleket kenyszergyogykezelesre itelnek? amin belul, ha a mentalitasuk nem valtozik x ido mulva, akkor kasztralnnk oket, hogy megszunjon a nemi vagy?

2021. ápr. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
22-es : de,jó nő vagyok,ha nem hiszed,szívesen megmutatom a profilomat közösségi oldalon,de amúgy sem szükséges neked bizonygatnom semmit. Elmondom neked,hogy az is mehet csak szexre,aki kevésbé néz ki jól, maximum nehezebb hozzá partnert találnod. És nem,nem tetszenek a "túl tökéletes kulseju" pasik,de kell, hogy megfogjon benne valami.
2021. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!