Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik ezt mondják, pontosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ezt mondják, pontosan mit értenek alatta?

Figyelt kérdés
Néhány nőtől (itt elég soktól) azt hallani, hogy nőként pont ugyanannyira nehéz a társkeresés vagy nehezebb, mint férfiként. Ők pontosan ez alatt mire gondolnak? Azon kívül, hogy maguknál nőként sokkal jobb pasit keresnének, mert csak ilyen nőktől hallani ezt. Ezenkívül van más dolog, amiben nőként nehezebb a társkeresés?

2021. ápr. 14. 18:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

"Az öcséd helyzetére gondolok igazából. Így te is láthattad, hogy gondban volt és mondjuk egy hozzá hasonló lány sokkal könnyebben talált társat. Igazából pont az érdekelne, hogy női oldalról van e olyan szintű nehézség, amit a öcsédnél láttál férfi oldalról."


Azért ez nem ilyen egyszerű. Én például soha nem járnak egy olyan kaliberű pasival, mint amilyen az öcsém. Nem fürdik, a fogát nem mossa, egész nap fekszik az ágyában és telefonozik. Hivatalosan OKJs nappali képzésre jár, gyakorlatilag heti 3*45 perc az iskola, gyakran az is elmarad. Önszorgalomból se tanulja a szakmát, csak fekszik az ágyban és csajokkal beszélget. Ha kell valami segítség, (pl el kéne mosogatni vagy a ruhákat kiteríteni, vagy akármi) annyira sokáig kell könyörgni neki, hogy hamarabb megvan ha megcsinálom én.

Nemrég összeszedett egy lányt, aki a szintjén volt, na az már nem tetszett neki. A lány se mosta a fogát, nem fürdött, nem csinált semmit. Egyik nap arra mentünk be, hogy az ágyneműjük tele van fekália csíkokkal. Mindemellett úgy beszélt a lánnyal mintha a kutyája lenne, dirigált neki.

Nem tudom hogy az öcsém hogyan lett ilyen, kisgyerekként egy édes cukibogyó volt.


Szóval én azt mondom, ha valaki 4+ éve állandóan lányokkal beszélget, fent van 2 társkeresőn, és így se jön neki össze a partner, annak oka van.

2021. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem könnyebb párt találni nőkent.

Szexre valószínűleg könnyebben találunk párt, mert rengeteg srácot csak a dugas érdekel, de ilyennel nem akarok megelegedni. Amíg nem talalok olyat,akivel kölcsönösen vonzodunk egymáshoz, addig maradok egyedül. A férfiakra sokkal jellemzobb hogy a szex és szeretethiany miatt leadnak az igenyeikbol és osszejonnek minden jottmenttel csak azért, hogy ne legyenek egyedül. Erre tipikus és releváns példa az összes exem;akik utánam nem sokkal olyan lányokkal jöttek ossze,hogy az valami egészen elborzaszto. Sok mindenre képes a ketsegbeeses😉

2021. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Úh, az öcséd tényleg gáz... Érthető, hogy csak vele egy szintű csajt talált.

Egyetemen volt egy lány, aki a szagokból ítélve valószínűleg ritkán fürdött. Sprayt néha használt, annak a szagát lehetett rajta érezni. A haja folyamatosan zsíros volt. Mégis, 2 magára adó csoporttársam is bepróbálkozott nála. Nekem elég fura volt látni a helyzetet, hogy ilyen jellegű lánynál, ilyen jellegű srácok próbálkoztak.


"Szóval én azt mondom, ha valaki 4+ éve állandóan lányokkal beszélget, fent van 2 társkeresőn, és így se jön neki össze a partner, annak oka van."

Ezzel nagyon egyetértek, mindkét nemnél is. Viszont, az oldalon valahogy nemtől függően más a dolognak a fogadtatása. Ha egy férfi nem talál társat társkeresőn hosszú ideig, akkor jellemzően azt írják, hogy nem ad magára, nem néz ki jól, miért nem javít magán, biztos rosszak a képei, nagyok az elvárásai. Ha egy nő régóta nem talál senkit, akkor ugyanezek a nők azt írják, hogy hát, igen, a társkeresőn csak nyomi férfiak vannak és csoda kell, hogy normálisat találjanak.



---


12-es, arra még nem gondoltál, hogy esetleg nem véletlen, hogy olyan lányokkal jöttek össze? Hogy esetleg, pont olyan szintűek voltak azok a lányok, mint te?

Egyébként, amit leírtál, egyáltalán nem válasz arra, hogy nőként miért lenne ugyanolyan nehéz vagy nehezebb a társkeresés.

2021. ápr. 14. 19:23
 14/29 anonim ***** válasza:

"Mégis, 2 magára adó csoporttársam is bepróbálkozott nála."


Hát ez elég durva. Gondolom a kétségbeesés nagy úr.


Igazából azt gondolom, hogy a társkeresőzés annyira lélekölő, hogy nem lehet hosszú távon csinálni. Szerencse kell ahhoz, hogy két összeillő ember találkozzon mielőtt úrrá lesz rajtuk a kiábrándultság. Élőben meg... Barátokon keresztül lehet esetleg, de az se megy csettintésre. Én például egész életemben olyan közösségekben voltam, ahol vagy kizárólag csak lányok (lánykollégium) vagy többségben lányok (18:7 és 14:1) voltak, nincsenek fiú haverjaim, a barátnőimnek se nagyon vannak. Szóval nem könnyű. Egyik nemnek sem. Valószínűleg nem is lehet kollektív döntést hozni, hogy a nőknek vagy a férfiaknak nehezebb, inkább csak olyat hogy a Julinak könnyebb mint a Karcsinak, de a Karcsinak sokkal jobb mint a Gizinek.


A helyzetet csak tovább rontja, hogy ebben a rohanó világban nincsen időnk arra, hogy a saját viselkedésünkre meg a gondolatainkra reflektáljunk, és téves elképzelések élnek a fejünkben saját magunkról. Legalábbis sok embernek.

Nekem ez a covidos, karanténos időszak felnyitotta a szememet, rájöttem hogy egy csomó minden, amit magamról gondoltam, valójában nem igaz. Ennek köszönhetően a párkereséssel kapcsolatos helyzetemet is tisztábban látom.

2021. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem irigylem a nők helyzetét társkeresés szempontjából.

Igaz, hogy nekik nem kell különösebben tenniük azért, hogy megragadják mások figyelmét, de meg kell tanulniuk távol tartani maguktól a kéretlen és szép szóból nem értő próbálkozókat is.

Testi kapcsolatot valóban könnyedén találhatnak, hisz van is a mondás, hogy "a szex árát ők határozzák meg", de a következmények is kellemetlenebbül érinthetik őket.

Mint már előttem is írták a média is azt közvetíti feléjük, hogy a szépségük és a külső vonzalom teszi őket egyedül értékessé, ami lássuk be egy mulandó, változó dolog, szóval nehezebben tudják elfogadni az öregedést ezért.

Mennyiségi szempontból valószínűleg könnyebben jönnek a lehetőségek, de minőségi szempontból szerintem nincs különbség.

2021. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy off, de megakadt a szemem a smink témán. Egy jó alapozó kezdődik 10 ezernél. Egy középkategóriás rúzs, ami nem jön le attól, hogy ráfúj a szél, 6 ezer.

Na de vissza a témához. Rengeteg példát tudnék hozni mindkét oldalról.

Nő létemre a vőlegényemnél én próbálkoztam. És igen, elvárják a kezdeményezést a nők, de jeleket kell adni, mert egyébként hogyan kezdeményezzen a pasi, ha rá sem nézel. És mivel nálunk nem volt alkalom arra, hogy direkt módon próbálkozzon, így nincs vesztenivalóm alapon én írtam neki. Randira viszont már ő hívott. 21 éves volt akkor és soha nem volt még előttem senkije. Sem a szintjén, sem alatta. Így mondhatnád, hogy nehézségei voltak a párkeresésben, de igazából nem kifejezetten rajta múlott az ismerkedés eleje.

Másrészt nekem volt egy fiú barátom még előtte, aki állandóan nyomult rám, de egyszerűen nem tetszett a pasi. Nyilván ilyenkor a nő a szar alak, mert kedves, rendes srác meg amúgy is barátkozunk, miért ne lehetne adni egy esélyt. Aztán hálistennek visszahallottam, hogy azt tervezte egy buliban bedrogoz engem, hogy majd akkor rámhajtson. Baromira nem könnyű a nőknek sem.

2021. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

nem keresek magamnal jobb pasit. ugyanolyat keresek, mint en, es ez nehez, mert a legtobb ferfi alacsony, csunya, buta, sotlan. en egyik sem vagyok, tehat jogosan varom el, hogy o se legyen az.


de latom, baromi frusztralt vagy es muszaj volt beszurni ezt a ‘maganal jobb pasit keres’ reszt. nem, ez csak a te agyszulemenyed.

2021. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen szempontból nincsenek olyan szinten az exeim új női mint én, sem mentálisan, külsőre meg aztán egészen biztosan nem. Vannak közös barataink az exeimmel és amikor már férfi letukre ok mondjak,hogy ostobaka és csúnya a nő és ezt az exeimnek is mondják, akkor azért abban van valami.

Mindig a szintemen kerestem part;sem az alattam sem a felettem lévő férfiak nem vonzottak. Nokent fiatalabb korban nehezebb párt találni, a 20as srácok baromira nem akarnak stabil kapcsolatot, max pár hónaposat vagy egy két eveset. Ők életük végéig nemzokepesek, nekünk van biológiai óra és személy szerint nem szeretnék harminc felett szülni.

Tessek,ezért nehezebb nokent a parkereses.

12-es voltam 😉

2021. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolj, hogy ha a pasik képesek a fix punci miatt leadni az igényeiket és megalkudni, akkor soha nem lehetsz biztos abban, hogy szeretnek, vagy csak a leadott igények miatt jöttek össze veled. Utóbbi engem nem vonz, sőt, borzalmas. Nem tudom, a férfiak erről hogy gondolkoznak, mert sokan sírnak, hogy adják lejjebb az igényeiket a nők is... én nem akarnék az lenni, akihez le kell süllyedni.
2021. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Keves a lehetoseg ismerkedesre mostanaban. Tudok olyat akinek a kornyezeteben nok illetve nos vagy idosebb pasik vannak csak.
2021. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!