Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálhatja ezt az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt az ex barátnőm? Kéreti magát?

Figyelt kérdés

5 évig voltunk együtt kisebb szünetekkel, elhagytam egy másik nőért (már nem vagyunk együtt, fél évig tartott), aztán 3 évig nem is beszéltünk. Nemrég bejelöltem fbon, eléggé hiányzik is, utólag látva életem nője volt.. Na mindegy, vissza is jelölt, írtam neki (mi van vele stb). Elmondta, én is elmondtam, hogy nálam mi a helyzet, aztán mondta, hogy azóta sokat fogyott és küldött egy csomó fullos képet. Nagy dekoltázs, combicsizma stb. Erre ti nem azt gondolnátok, hogy benne lenne randiban? Mert felvetettem az ötletet, ha megyek fel Pestre (idő közben oda költözött vidékről), akkor találkozhatnánk, erre kinevetett, hogy az a vonat már elment és azóta írtam neki sokat, minden nap, de 1-1 szavak után leráz

Ez kéretés? Kéreti magát? Miért csinálják ezt a nők? Nem értem, hogy most hányadán állunk


2021. ápr. 14. 16:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Értem amit írtok, de szerintem nem erre megy ki a játék

Ugyanis nem arról van szó, hogy néz ki most

Én mikor együtt voltunk rajongtam a testéért. Első osztályú nő volt a plusz kilóival is.

Nem azért hagytam el, azért hagytam el, mert hisztis volt

2021. ápr. 15. 00:14
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg hisztis volt és elhagytad annak ellenére, hogy jó nő volt, minek akarsz visszamenni?

A korral az ember személyiség csak romlik, azaz, az eddigi rossz tulajdonságai csak erősödnek.

2021. ápr. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!