Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálhatja ezt az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt az ex barátnőm? Kéreti magát?

Figyelt kérdés

5 évig voltunk együtt kisebb szünetekkel, elhagytam egy másik nőért (már nem vagyunk együtt, fél évig tartott), aztán 3 évig nem is beszéltünk. Nemrég bejelöltem fbon, eléggé hiányzik is, utólag látva életem nője volt.. Na mindegy, vissza is jelölt, írtam neki (mi van vele stb). Elmondta, én is elmondtam, hogy nálam mi a helyzet, aztán mondta, hogy azóta sokat fogyott és küldött egy csomó fullos képet. Nagy dekoltázs, combicsizma stb. Erre ti nem azt gondolnátok, hogy benne lenne randiban? Mert felvetettem az ötletet, ha megyek fel Pestre (idő közben oda költözött vidékről), akkor találkozhatnánk, erre kinevetett, hogy az a vonat már elment és azóta írtam neki sokat, minden nap, de 1-1 szavak után leráz

Ez kéretés? Kéreti magát? Miért csinálják ezt a nők? Nem értem, hogy most hányadán állunk


2021. ápr. 14. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kibsztad egy másik noert és most nem akar összejönni veled?

Jól teszi 😀

Egyszer már elhagytad egy olyanert,akivel csak fel évig tartott,hülye lenne visszamenni hozzád 😉

2021. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak jól megmutogatta, hogy miről maradtál le, hogy csorgasd a nyálad, ennyi.
2021. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is. Elküldte a képeit, hogy lásd, százszor jobban néz ki azóta. Ez neki egó növelő, most odaszúrt neked egyet, de ne hidd, hogy a fullos testét még egyszer rád akarja pazarolni.
2021. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, megmondta, hogy az a vonat már elment, innentől kezdve ez nem magát kéretés, hanem lekoptatás.
2021. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kéreti magát, istenem, férfiak....

A fenti válaszolóknak van igaza.

2021. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell érteni. Ha komolyan gondolja azért, ha szórakozik veled, akkor meg azért.
2021. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
Ő már pesti csaj, elég égő, hogy te fel-fel akarsz menni hozzá. Vidéki kiscsávó maradtál.
2021. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Hetes, azért ne beszéljünk úgy, mintha Pest Monte-Carlo lenne 😄😄
2021. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Haha, bírom az ilyen helyzeteket, ez jól megkaptad és meg is èrdemelted 🤡

Elhagytad valaki másèrt, most meg hirtelen megint jó lenne..hülye lenne visszafogadni téged.

Megmutatta miről maradtál le, jól esett neki visszavágni és ennyi, innentől kezdve èlvezi a vergődèsed, szó sincs kèretèsről.

2021. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Ennyi eszed hogy lehet?

Minek jelölted be?

Lefordítom mit akart üzenni:Itt vagyok,így nézek ki.Jo lennék mostmar mi? Nézd,mit szalasztottál el!!


Másreszről meg elég sajnálatos,egyszerű a nő is.Mégpedi azért,mert nincs tartása,(de neked se sok).Ha lenne,akkor vissza se jelölt volna,és főleg képeket nem küldözget magáról egy volt exnek.Ez a megnyilvánulás szánalmas mindkét részről.

2021. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!