Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok miért csinálhatja ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért csinálhatja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük hogy a hűtőben az alsó polc az enyém amit melóba viszek pl. azt oda teszem.Vettem neki és a fiának kaját. Azt vettem észre hogy mindent lepakolt hozzám.Mondtam nekik hogy azokat nekik is vettem. Azt mondta már nem eszik mert megváltoztak az ízek, erre ma azt veszem észre hogy ugyanúgy eszik azt amit vettem.
2016. szept. 1. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem tőle kérdezed meg, ha problémád van?


Ne itt akarj már nagyfiú lenni, hogy itt mersz kérdéseket feltenni nagy általánosságban, otthon meg gyáva nyuszi vagy, és nem mered neki szegezni nyíltan ezt a kérdést!

2016. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

A legtöbb nő éjszakai zugevő ezért híznak el,tégy lakatot a hűtőre! XD

Baráti barátnő,vagy kajára épülő kapcsolat?

Mert ha ez a legnagyobb problémátok akkor le a kalappal apukám!

2016. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Miért nincs itt olyan kategória,hogy "kiemelten felesleges kérdések"
2016. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha jól értem az a problémád, hogy vettél kaját mindenkinek, a barátnőd azt mondta hogy nem kéri és végül mégis ettek belőle?

tőle kéne megkérdezned, ha zavar, de amúgy sok oka lehet

pl. meggondolta magát, éhes volt, ő tényleg nem kért, de a fia igen stb.


vele beszéld meg, lehet neki eszébe se jut, hogy téged ez zavar

2016. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha külön kiemelted, hogy egyen nyugodtan, akkor miért probléma, ha utána eszik nyugodtan..?
2016. szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!