Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a barátnők, baráti kör nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnők, baráti kör nem támogat, akkor teljesen esélytelen a dolog?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, viszont megtetszett egy másik nemzetiségű bevándorló lány. Rendszeresen beszélgetünk, irunk, és kettesben is szoktunk programozni, és sok jel utal arra, hogy mint férfi is bejövök neki. Viszont ugy érzem, nem tudok továbblépni, mert mégsem tekint rám potenciális kapcsolatként. Ennek szerintem az az oka, hogy miután a barátnői és a baráti köre is mind a saját nemzetiségéhez tartozik, nem akar külföldi barátot, vagy maximum itteni őslakost (egyébként rajtam kivül nincs is szoros külföldi kapcsolata). Szerintetek ez esélytelen? Hogy lehetne bizalmat épiteni? Nyilván ha nagyon szerelmes lenne, akkor talán nem foglalkozna ezzel, de semlegesnek sem gondolom az irányomban.

2021. ápr. 12. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Sztem eselytelen
2021. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nemzetiség a kérdés soha..
2021. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem a nemzetiség az oka:D
2021. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, ha annyira jóban vagytok, csak letudod venni, hogy mennyire vonzódik hozzád. Azért érezhető, hogy valaki csak barátként tekint a másikra vagy többet akar. (Esetleg velem van a gond, de nekem eddig mindig lejött.)

Másrészt, simán felhozhatod a témát, ha szerinted bejössz neki.


(Egyébként ne gondoljátok, hogy nincs ilyen. Vannak kint élő ismerőseim és pár program miatt már én is voltam kint. Pl. egy csomó albán és arab simán bevallotta, hogy ők csak a saját népükből keresnek párt. Itthon a romák egy részére is jellemző. Oké, hogy a ti fejetekben 0/24-ben megy az elfogadós álszentség, de a valóság nem ilyen sokszor.)

2021. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó, köszi a választ. szerintem ha ismeretlenül összefutnánk egy találkozóhelyen, akkor simán benne lenne egy egyéjszakás kaland, kinézetre nem hiszem hogy baja lenne. pont az amit irok, hogy azért tekint rám csak barátként, mert máshonnan való vagyok. és igen, ezen gondolkodom én is, hogy beszélnünk kéne, mert többször mondta hogy szivesen lenne kapcsolatban
2021. ápr. 12. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Tervezi a hazakoltozest? Azzal a tudattal ertem jobban, ha honfitarssal tervez. Maskulonben nem volna akadaly a kulonbozo nemzetiseg.
2021. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen, bár csak hosszutávon

de rövid távon is csak honfitársakkal van, kivéve engem

2021. ápr. 12. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!