Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek hogy ismerkednek baráti kör hiányában?

Figyelt kérdés

Itt vagyok Budapesten évek óta és semmi.

Ne kezdjetek h mozduljak ki mert sokat vánszorgok a városban.


2019. júl. 9. 16:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
32f
2019. júl. 9. 16:08
 2/17 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekel.

Hiába írják, hogy menj szórakozz, egyedül nem nagyon ülsz be valahová. Nekem meg csak olyan barátnőim vannak akiket nem nagyon lehet erre rávenni.

2019. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

Akkor a manóba.


Pedig elóbb itóbb ki kell tenned a városba a lábad,ha találkoznál valakivel.Ha először neten keresgélsz,előbb-utóbb akkor is meg kell mozdulnod.Hacsak nem lakásra hívod.

2019. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Van pénzed?

Ha 1 este nem gond elkölteni 50-100 ezret akkor keress meg.

2019. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem hallottatok még arról,hogy elmenni valahova,az nem csak bárt,disckot vagy valamilyen szórakozó helyet jeent?Vannak bicikli túrák,síma szervezett túrák,kirándulások,vagy csak lemész a strandra stb....Nem olyan ciki egyedül menni valahova.Nem fognak ùjjal mutogatni râtok
2019. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Online.
2019. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Online sokat próbálkkztam, de kb háromszor annyi férfi van, mint nő, és a férfiak egyénileg kb 10-szer komolyabban, intenzívebben keresnek, tehát egy nő elérhetősége minimum 30-ad része egy férfinak.


Jártam kettlebellre is, de ott se volt megfelelő.

Strandra kínszenvedés egyedül kimenni, depressziósabb lesz az ember,mint ahogy bement, és a csajok akkor is 2-en hárman vannak, sose látsz szóló lányt sehol..

2019. júl. 9. 16:42
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha tök egyedül mászkálsz a városban, akkor sok esély van, hogy csak úgy odalibben egy csinos cicababa, hogy meg akar ismerni...

Kimozdulás alatt olyasmire kell gondolni, hogy pl. program, hobbihoz kapcsolódó közösség keresése, tanfolyam vagy pl. utazás. Nyilván nehezebb ismerkedni és kell egy elég spontán nyitottság, hogy csak úgy odamenjen ilyen helyen az ember valakihez, de hát ez van. Nehezebb, ha nincs baráti társaság.

2019. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatok 90%-ban úgy jönnek létre hogy barátok által közös, bulin, túrán (esetemben gyakorlaton) ismerkednek meg a felek.


Az hogy átlag Józsi ül a PC mögött, és várja a csodát, az nem vezet sehová.

2019. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

#9


Ja, ez igaz akkor, ha


1.Külsőre nagyon vonzó vagy

2.Nagyon "menő" vagy

3.Van pénzed értelmetlen drága holmikra

4.Nagyon vékony vagy

2019. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!