Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek hogy ismerkednek baráti kör hiányában?

Figyelt kérdés

Itt vagyok Budapesten évek óta és semmi.

Ne kezdjetek h mozduljak ki mert sokat vánszorgok a városban.


2019. júl. 9. 16:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem fura,ha barátkozni se tud valaki (elég szimpátia hozzá,a szépség nem számít.)akkor hogyan akar párkapcsolatot kialakítani ahol a szimpátia csak 1szempont a sok közül. Gondolom Pesten dolgozol...munkahelyen lehet barátkozni. Ahonnan felmentél Pestre ott sincsennek barátaid?
2019. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11


Pesten sokkal nehezebb barátkozni is. Pesten mindenki azt nézi "mi van rajtad" meg "mid van" és ha "nem elég", akkor jöhet a jó öreg kirekesztés.


Bár talán egy eldugott szubkultúrában lehet esélyed, a többi kirekesztett szegényember között.

2019. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok és sehogy mert nincs kivel
2019. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sehogy
2019. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tudod # 10 nem azért nincs nőtök mert bénábbak lennétek mint más hanem azért mert


1. Egymás agyát húzzátok ezekkel a GYIK-es elmeélet fa...-okkal amiknek SEMMI valóságalapjuk ugyanis így a pasik jó 80%-ának nem lenne nője / szűz lenne még ma is.


2. Ha a monitor mögött ültök 0 szociális élettel, barátok nélkül semmi sem fog változni.

2019. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15


De ez utóbbival meg az a baj, hogy nem lehet mindenki ilyen fullharsány szociálisan túlpörgött valaki. Nem mindenki ilyen stand up comedy nagymester akinek minden második szava poén. Én ha elmegyek ilyen helyre ahol többen vagyunk - 100%, hogy egyszerre egy emberrel beszélek, aki épp vevő rá, de ez a "társaság közepe poénoskodás" nem megy. Vagyis de, megy, néha be is jön, de az szándékos, nem spontán.

2019. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
11. Úgy hittem van, de használhatatlanok, az egyik már házas, a másik most fog, sose tudok emiatt velük találkozni, a harmadik ugy tűnik barátnőt talált, innentől kezdve felbomlanak a férfi barátságok.
2019. júl. 9. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!