Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 évembe vagyok egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 évembe vagyok egy rendes férfival életembe nem tallálkoztam!Hova menjek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy dolgon jár a fejük a lukon.Dolgozni nem szeretnek csak a kocsma a haverok a lógás a lumpengedés.Ha nem tudsz jó tanácsot adni ne irj mert nem érdekel a véleményed!

2021. ápr. 11. 21:28
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim válasza:
100%
Kezdj bele abba amit szeretsz, ha kell több olyan dologba is és azon keresztül próbáld meg az ismeretségi körödet terjeszteni, így tuti találni fogsz egy hozzád hasonló embert. És szerintem ezt ne fogd így fel, vagy ha nagyon ragaszkodsz ehhez akkor szögezd le a kapcsolatotok elején hogy te nálad mi és hogy zajlik. ( Nálam például ez bizalmi kérdés tehát csak a bizalom felépítése után tudnék bármi hasonlóba belevágni)
2021. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!