Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 évembe vagyok egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 évembe vagyok egy rendes férfival életembe nem tallálkoztam!Hova menjek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy dolgon jár a fejük a lukon.Dolgozni nem szeretnek csak a kocsma a haverok a lógás a lumpengedés.Ha nem tudsz jó tanácsot adni ne irj mert nem érdekel a véleményed!

2021. ápr. 11. 21:28
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg egy tanult körzetiorvos és egy tanár sem állna veled szóba, keresgélj a bolti eladó pasik közt. Az a te színvonalad öreg 36 évesen.
2021. ápr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
93%

Elfogadást vársz, de kategorizálod, minősítgeted a férfiakat, trágárul nyilvánulsz meg velük kapcsolatban.

Ha lenne egy párkapcsolatod és bármilyen konfliktus alakulna ki, amit meg kell beszélni, akkor is trágárkodnál, a másikat mindenfélének elmondva?

A kérdés is általánosítással kezdődik: nehéz lehet úgy ismerkedni, ha eleve feltételezed a másikról, hogy csak a kocsmán meg a "lukon" jár az esze", sőt, szerintem mindenkinél ezt látod, mert erre szinte vadászol.

Elméletedet igazolva szeretnéd látni minden férfinél akivel kapcsolatba kerülsz, ez eléggé elképzelhető.

2021. ápr. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
miii??
2021. ápr. 18. 14:45
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt van a férfi, akit keresel. Csak menj fel a Tinderre, húzd jobbra és 1 héten belül benne vagy a jó minőségű hosszú távú párkapcsolatban, amire mindig is vágytál.


A probléma az, hogy neked az ilyen férfiak kellenek, akik sokkal szebbek nálad, így csak dugásra kellesz nekik:


[link]

2021. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:
ez egy kákonybelű akinek nincs ála!nem férfi ez ha nem pondró!
2021. ápr. 18. 15:10
 46/51 anonim ***** válasza:
100%
45#: és akkor mi van? Eltaposnád inkabb mezítláb?
2021. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, meg is válaszoltad a 44-esnek, hogy neked ennyi évesen is a top pasi kell. Csak ugye a toppasik 99%-ban nem néznek 30 feletti nőkre. Max egy menetre, utána keresnek egy 23 évest.
2021. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Nem minden a külső, szerintem általánosítani ilyen téren is kár, hogy "top" stb.

Meg mégis mi az, hogy harminc feletti nőkre nem néznek?

Rossz hogy sokaknak minden a fotó meg a külsőség.

2021. ápr. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
11%
A képen latható férfiről süt a butaság, a sikertelenseg. Szerintem picit fogyatekos is. Én se huznám jobbra
2021. ápr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Kérdező: ha netes társkeresőn próbálkoznál, akkor az írásbeli kommunikációkor a szövegértelmezés, levélírás mennyire menne? Szerintem ezt nem ártana gyakorolni.

A 42. válaszomat nem sikerült értelmezned, amint ennek tanújelét is adtad azonnal a 43. kommentedben.

2021. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!