Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 évembe vagyok egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 évembe vagyok egy rendes férfival életembe nem tallálkoztam!Hova menjek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy dolgon jár a fejük a lukon.Dolgozni nem szeretnek csak a kocsma a haverok a lógás a lumpengedés.Ha nem tudsz jó tanácsot adni ne irj mert nem érdekel a véleményed!

2021. ápr. 11. 21:28
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
95%

Vótmá'.


Kérlek, ne írj nekik!

2021. ápr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
97%
emberek, ez a tegnapi kérdés margójára érkezett karikatúra :)
2021. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz tovább, hátha egyszer találsz valakit.
2021. ápr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
97%

Ez komoly kérdés vagy csak szórakozik valaki?

Nagyon gáz

2021. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
77%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2021. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
51%

Kérdés, hogy egyáltalán észreveszed-e a normális férfiakat? Mert hiába normális valaki, ha mégcsak eséjt sem kap. Gondolok itt az online társkeresőkre, bado stb.

Én magamat normális pasinak tartom, nem vagyok ugyan főiskolát végzett, de jó szakmám, házam kocsim van, alkoholt nem iszom, nem is dohányzom, de ennek ellenére a nők nagyrészt mégcsak válaszra se méltattak, ahogy itt sok panaszkodót a gyakorin, mert mondjuk nem egy BMW előtt pózolok, hanem bicajos képem volt fent

Vannak még normális pasik, csak eséjt nem adnak nekik a nők, mert sokkszor a külsőségek alapján elvetik, és szóba se állnak velük, pedig azok lehetnek a normálisak, akik nem csak villantani akarnak, hanem magukat adják. Szóval kicsit nyiss az egyszerűbb emberek felé is, ők még másképp gondolkodnak.

2021. ápr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem igaz én szeretek dolgozni... a lukon. (F 45)
2021. ápr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
41%

1, Simán lehet, hogy találkoztál velük, csak épp nem érdekeltek.

2, Ilyenkor hol vannak azok a nők, akik sipítoznak, hogy minden kérdésben a nőket szidják?

3, Csak remélni merem, hogy ez egy troll kérdés. Ha nem, akkor érthető, hogy minden értelmes férfi elkerült.

2021. ápr. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%

A művelődési házakat ajánlom, vagy könyvtárakat, mert oda nagy valószínűséggel nem járnaka azok, akiket említettél.kocsmázó, havero

Ismerkedhetsz más városban is, ha lakhelyeden nem találsz megfelelő párt.

2021. ápr. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
84%
Az irásképed alapján, sajnos nem számithatsz sok jóra. Nem irsz helyesen, nem fogalmazol jól. Javaslom a saját szinteden keresgélj. 10/2es pasik között
2021. ápr. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!